Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple watch EKG hiba?

Apple watch EKG hiba?

Figyelt kérdés

Van egy apple watch series 6-om, 2 éves.

Az utóbbi időben észrevettem, hogy mikor EKG-t akarok csinálni nem érzékeli az ujjamat. Van hogy harmadjára, negyedjére, az imént is ezt tapasztaltam, illetve van, hogy mérés közben kb. 15 másodpercnél újrakezdi. Azonban van amikor tök jól működik.


Utána olvastam, hogy mi lehet a baj és olyan cikkeket talátam, hogy a 6-os szériában ez szériahiba és garancián túl is cseréli az Apple.

Érdeklődnék, hogy ki mit csinálna ebben az esetben?

Már ebben a fázisban is cserélik, vagy csak ha teljesen meghibásodott?

Illetve hová kell forduljak ilyen esetben? Járt már valaki így?


Előre is köszönöm.



dec. 13. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a legbiztosabb ha felhívod az Apple magyarországi ügyfélszolgálatát az alábbi, ingyenes számon. Itt 100%-os infót tudnak mondeni az óra gyári száma alapján.

06 80 983 435


Javítás/csere esetén valamelyik hivatalos szerviznél kell jelentkezni.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

"Illetve hová kell forduljak ilyen esetben?"

A módszer ugyanaz, mint bármilyen, a rendeltetésszerű használatot akadályozó egyéb hiba észlelése esetében. Haladéktalanuk jelezni kell a panaszt a forgalmazó, gyártó képviseletének, szerviz kirendeltségének.

dec. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!