Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért az engedélykérésekben...

Miért az engedélykérésekben van a csoport?

Figyelt kérdés

Egy iskolai csoportról van szó, ahová az osztályfőnök küldi az osztállyal kapcsolatos infókat. Még az első szülőin nyomatékosan megkért mindenkit, hogy ne írjon bele feleslegesen (pl. sziasztok, köszi a befogadást, stb) és a pipa gyorsgombot se nyomogassa senki. Nem szeretné, hogy egy-egy üzenet után 25 pipa, 25 pittyegés. De így viszont nem kapok értesítést az új üzenetekről. Volt is ebből már probléma, egy befizetésről lemaradtunk, mert két napig nem jutott eszembe belenézni az engedélykérések közé.

Az osztályfőnök az ismerősöm, próbáltam a beállításoknál változtatni, de eddig nem sikerült megoldani sehogy. Mit lehetne még csinálni?

Több csoportnak is tagja vagyok, egyik sem került az engedélykérések közé, azokba sem írtam soha semmit.



dec. 14. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ismerősöd a facebookon. Volt már olyan, hogy te írtál a csoportba?

De miert messengerben csináljátok amúgy, ezért találták ki az ilyen papokat mint a whatsapp meg viber

dec. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most látom nem írtál soha akkor ez a baj.
dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnök időközben ismerősöm lett, és az egyik csoporttag is ismerősöm.

Talán 1-2 anyuka írt még a csoportba, akinek kérdése volt.

Az osztályfőnök ragaszkodott a messenger csoporthoz. Már idősebb, régóta ezt használja.

dec. 14. 14:09
 4/7 anonim válasza:
rakj reakciót egy üzenetre és nézd meg, mi történik.
dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet reakciót tenni. Ebben a csoportban nem engedi, csak válaszolni lehet az üzenetre, továbbítani vagy másolni.
dec. 14. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor írd le azt, hogy írok valamit, hogy ki kerüljön ez a csoport az engedélykérésekből. Elnézést a zavarasert, köszönöm, további szép napot.
dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj be bármit, mondjuk dobj egy like-ot aztán töröld az üzenetet. Jobb módszer nincs, néha nekem is gáz volt így beirogatni 100+ fős csoportokba, de ez van.
dec. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!