Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung galaxy j6 telefont...

A Samsung galaxy j6 telefont lehet vezeték nélküli töltővel tölteni?

Figyelt kérdés
dec. 17. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet
dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet. Műanyag és fém hátlapos telefonok nem tölthetőek vezeték nélkül.

De ha minden igaz, vezetékesen 5v 2A-t támogat, amk 10W.

dec. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
J6 2018-am van, 5V 1A a vezetékes töltése. Természetesen vezeték nélkülit nem tud.
dec. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Pedig neten azt írja, hogy adaptív gyorstöltést támogat. Lehet ki van kapcsolva az opció, vagy gyárilag 5V 1A töltőtéglát küldtek hozzá. Vagy szándékosan vékonyabb kábelt, hogy azt is venni kelljen. Nekem a Note 10 Plushoz 15W-os töltőfejet adtak, megvettem a gyári 45W-os töltőt, aztán kiderült, hogy USB 3.0 kábel kell, hogy támogassa a 45W töltést.

dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát barátom, akár hiszed, akár nem, ez a telefon az életben nem töltődött 1A-nál erősebben. 5V 1A és 5V 2A táppal szoktam tölteni, accubattery 9xxmA töltési áramot ír max, használat mellett erősebb terheléssel lemegy a töltési áram 6-800mA-ra (mivel a többit elfogyasztja a proci, kijelző, stb). Erős, jó kábellel kapja, másik eszköz viszi ugyanazzal a 2A-t. Beállításokban nem lehet a töltésen semmit állítani, ott ahol pl az S9+ban ki lehet kapcsolni a gyorstöltést, ezen nincs menü.


Beállításokban is írja, hogy 5V1A csatlakozást tud, semmi többet.

[link]


Másik teló, pl J5 2017 5V 1,55A ír ugyanott, vagy S8/S9+ 9V 1,67A


De köszi a segítő szándékod, sajnos ezek a régi mobilok már nem tudják tartani a tempót az újakkal. Ha sietek 1A tápról kapja, ha nem akkor szándékosan hosszú kábellel, gyenge tápról 200mA-val megy bele az áram, talán kevésbé megy szét benne az akku.

dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezer bocs! Véletlenül J6 Plust néztem, nem sima J6-ot.
dec. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!