Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos alkalmazás IOS-ra?

Androidos alkalmazás IOS-ra?

Figyelt kérdés
Eddig samsung tablette használtam és nagyon meg voltam elégedve a Samsung notes jegyzetkészítős alkalmazással, viszont most ipadra szeretnék váltani. Próbáltam több alkalmazást is, de egyik sem volt elég jó, mint a Samsung notes. Kérdésem az lenne, hogy rá lehetne valahogyan kalózkodni? Teljes egészében, az összes funkciójával együtt?

dec. 18. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Dízeles autóba benzint tankolsz?
dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Biztosan nem lehet telepíteni ios-re. De van millió app, csak találsz egy hasonlót, vagy meg kell szokni ami van.
dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

1-es rossz a példa, mert lehet dízeles kocsiba benzint tankolni. Még talán pöffen is vele néhányat.

Viszont iPadra csak az arra való appokat lehet telepíteni.

Kérdező kénytelen leszel másik appot választani és megtanulni. Vagy maradsz az androidos tabletnél.

dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha meg vagy elégedve, akkor miért nem Samsungot veszel? Esélytelen rátelepíteni.
dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!