Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehetne ezzel kezdeni?

Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Adott egy xiaomi redmi 9c hulladék minden baja is van néha nem reagál az érintésre vagy akadozik vagy pl factory restetet szeretnék csinálni de hiába nyomok a google fiók kilépésre a telefonon nem lép ki ugyan úgy be van jelentkezve mint eddig.De ha így csinálok resetet akkor meg kell a fiók belépési jelszava és mivel nem az enyém a telefon hanem egy ismerősömé aki ráadásul olyan hanyag,hogy fel sem írta a google fiók belépési kódját a fiókon belül pc ről így le sem tudom választani a telefont.Próbáltam a fiókjához jelszó emlékeztetőt kérni azt írja redmi 9c telefonon kattintson az igen gombra azonosításként viszont semmi értesítés nem jön hiába van neten.Ez a telefon vagy egy szarkupac vagy kapott valami vírust vagy nem tudom.

2023. dec. 19. 00:41
 1/6 anonim ***** válasza:

"Adott egy xiaomi redmi 9c hulladék"


szelektív kuka

2023. dec. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos jelenleg nem opció a kuka
2023. dec. 19. 11:31
 3/6 anonim válasza:
Szia ha most vetted akkor a gyártónál reklamáj mert még ki lehet cserélni ha gyártási hiba
2023. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3/


Hát ahogy utána olvastam alapból egy szar telefon.Most,hogy kapott egy factory resetet most egyenlőre normálisan viselkedik.

2023. dec. 19. 20:10
 5/6 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy sz## de nem a legjobb
2023. dec. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5/


Hát míg most nem raktam rendbe nagyon halál szar volt,most már jobb de azért nem az igazi.

2023. dec. 20. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!