Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet az hogy telefonnal...

Hogy lehet az hogy telefonnal samsung galaxi a54 jobb a mobilnet megosztás mint ezzel :xiaomi 5g cpe pro?

Figyelt kérdés

Direkt azért vettem hogy ne a telefont rontsam,terheljem vele.

Ennyi erővel vehettem volna egy másik telót is ennyi. ez 93 ezer volt 140 ért meg az e-magon kisebb tárhellyel de megvehető egy új teló,nem hittem volna hogy jobb megoldás inkább egy másik teló most per pillant csalódott vagyok


dec. 20. 05:33
 1/6 anonim ***** válasza:
5G-re csatlakozik az is?
dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Telefon és telefon között is van különbség térerőben, lehet így próbálnak a takarékoskodni a fogyasztással . Mikor váltottam Huawei P9-ről , Samsung A50-re akkor ez utóbbi is alulteljesített. Cég csarnokában, nem tudtam még telefonálni sem olyan helyen ahol még a P9-el lehetett, WiFi is gyengébb volt. Most A52-esem van, ezé megint erősebb.
dec. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Mit jelent, hogy jobb? Mi a gond a xiaomi hotspotjával?
dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Morzsi007 ***** válasza:
72%

Ha jól tudom a Xiaomi egy router.

Ez esetben egyenlő távolságból csinálj méréseket, hasonlítsd össze a telefonoddal a netet. Tedd a Samsungot a Xiaomi router mellé és úgy nézd meg melyik mennyivel adja netet egy harmadik eszközön. A kettő zavarhatja egymást, a csatornákat célszerű automata módba állítani a router menüjében és persze bekapcsolni az 5G-t. Nekem is wifi6 képes routerem van (Asus), de azt hiszem a 160Mhz-et kikapcsoltam, mert rosszabb volt a jel.

dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
úgy néz ki hogy a sim kártyával volt gond nem is értem de meg cseréletem a 2 készülékben és az egyik simmel tökéletes a másikkal alig valami.
dec. 20. 22:40
 6/6 A kérdező kommentje:
szóval lehet a 20 ezer forintos ruterem is jó volt lett volna ha akkor van annyi eszem hogy a kártyára gyanakszom. mondjuk még mindig nem értem ugyan az a szolgáltató sőt még az elő fizetés is.
dec. 20. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!