Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb mobiltelefono...

Melyik a legjobb mobiltelefonos márka?

Figyelt kérdés

dec. 21. 12:59
1 2 3
 1/22 47. ***** válasza:
42%
Google pixel
dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nincs ilyen, minden gyartonak vannak jo es mondjuk ugy, 'kevesbe sikerult' tipusai. Kb. annyira ertelmes ilyet kerdezni mint hogy melyik a legislegjobbabb auto mer' a Pisti szerint a Ferrari de szerintem nem, kinek van igaza?
dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé szubjektív kérdés. Számomra a Samsung. Miért? Mert nagyon szeretem az operációs rendszerét. Egyszerűen szép, jó ránézni. Ezen felül nagyon átlátható és sokat használom a Samsung saját alkalmazásait. Nem nagyon tudnék másra váltani. Az is plusz pont hogy a Samsungnak van a legjobb ügyfélszolgálata. Nagyon sok úton el lehet érni őket és mindig szakszerűen segítettek ha esetleg kellett.
dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Számomra samsung.

Évek óta csak samsungot vásárolok.

Volt anno Nokiám, Sony-m is és egy iphone 5.

dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

Ez ugye ízlés függvénye is de én azt mondanám hogy a jelenlegi szereplők közül az Apple és a Samsung. Bár megmondom őszintén hogy a Samsung jobb szerintem. Jelenleg iphoneom van és vannak benne olyan hibák, amiket kb le se sz.r az Apple. Pl YT appban ha 60fps videót játszok állandóan belaggol, ilyen 15 másodpercenként, na ilyen a Samsungomon sosem volt.

De most ettől eltekintve nagyon jó telefon ez is, csak nem valami szimpatikus hogy nem kezdenek a problémával semmit sem.

dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A Samsung egyébként számomra is nagyon ideális.
dec. 21. 14:36
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

Általában a Samsungot és az Applet szokták mint két csúcsmárkát emlegetni. Persze ettől függetlenül ezeknek a gyártóknak is vannak rosszul sikerült modelljeik és másoknak is jók.

A Sony is tök jó telefonokat gyárt, csak borzasztó az árazásuk, a Googlenek is vannak jól sikerült telefonjaik, de azért ott is elég vastagon fog általában a ceruza, nincs is hivatalos hazai értékesítés és a közelmúltig itthon az 5G sem működött velük. A Huawei kiherélte magát a Google dologgal, de ott van a zseb márkája a Honor, ami kb. egy átcímkézett Huawei sok esetben. A Xiaomival szemben én sajnos már negatívan elfogult vagyok, szerintem borzasztó a szoftvere, de régen olcsóbb kategóriákban nagyon jó telefonokat adtak. A Nokia bizonyos árkategóriákban most remek telefonokat tett le az asztalra, de azért elég hányattatott összeségében az okostelefonos pályafutása a cégnek. Plusz ott van még a kínai gyártók kismillió almárkája, de ezeket sokszor hivatalosan nem forgalmazzák itthon.

dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem lehet eldönteni, szubjektív dolog, de a legnagyobbak mindig kecsegtetnek valamivel a másikakhoz képest! Rendszertől is függ a dolog, ha az iOS jön be jobban, az Apple kétségtelenül szuper minőség, de Androidosban meg a Samsung is dettó! Ha pedig nem annyira kimagasló, de szintén nagyon jó minőségű és hasonló tudású telefont akarsz olcsóbban, akkor még Xiaomi, Honor, vagy Motorola, mást nem nagyon érdemes venni!

Asus túlárazott, Sony konzervatív design és kétséges kameraminőség, Huawei-n nincs Google-támogatás, Google Pixel pedig még realatíve ismeretlenebb technológia a saját Tenzor-processzorral.

dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%

telefon akkor Pixel vagy motorola mert én tiszta androidot szeretem ,kiprobåltam egy nokiat is .

ha Tablet akkor meg csak Samsung .

de ez melyik a legjobbtelefon erősen szubjektiv dolog.

dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Sony konzervatív design és kétséges kameraminőség"


A Sonykban elég jó kamerák vannak. Sőt, rengeteg más márkájú prémium telefonban Sony kamera van.

Az Asus nagyjából ugyanannyira túlárazott mint a Samsung vagy mostanában a Xiaomi.

A Google Pixel telefonokban lévő technológia pedig nem tudom mitől ismeretlen, Samsung Exynos processzorok módosított változatai és már azért elég sok éve gyártják a Tensorokat is.

dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!