Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud-ból kitöröltem egy...

ICloud-ból kitöröltem egy egész éves mappát?

Figyelt kérdés

Sajnos megtelt és esélytelen a bővítés így el kellett kezdeni megszabadulni a képektől, fogtam az egész 2021-es mappát és kivágtam iCloudról ráadásul nem lehetett egyszerre az összeset, még a nem rég kitörölt mappákból is külön ki kellett szinte egyesével. Megtörtént, viszont kb olyan mintha nem is töröltem volna ki semmit, ugyanúgy sikít hogy meg van telve. Semmit nem ér.

Van erre megoldás? (bár sejtem hogy az egész karácsonyt erre fogom szánni és akkor se lesz megoldás, kuka az egész már szét csesztem az összes mappámat emiat)



dec. 21. 21:39
 1/4 anonim válasza:

Chaten vedd fel a kapcsolatot az Apple supporttal.

[link]

dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"esélytelen a bővítés"

Már nincs eladó tárhelye az Applenak?

dec. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nincs
dec. 22. 08:10
 4/4 anonim válasza:
Hogyne lenne rá megoldás, pár perc alatt megoldaná a problémát az Apple support. Ezen az oldalon viszont senki nem fog bugot elhárítani az Apple szolgáltatásában.
dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!