Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 130 ezer alatt milyen telefono...

130 ezer alatt milyen telefonok vannak ami 6.3 nál nem nagyobb méretű? És 2022 tól megjelent

Figyelt kérdés
Sajnos olcsóbb telefonok között nagyon kevés az olyan ami kézbe illő és kényelmes.
dec. 21. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pixel 6a
dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak a Pixel 6a. Más ekkora méretű, ilyen megjelenésű és ebbe az árba (éppen, talán) beleférő telefon nincs. Főleg nem olyan, amit érdemes is megvenni.

Két probléma lesz vele: az 5G nem működik rajta itthon, bár most elvileg erre volt egy szoftverfrissítés és a 7-es és 8-as szérián feloldották ezt a korlátozást, de a nagyesküt nem tenném le rá, hogy a 6-os szériánál is javítottak bármin. Ennek mindenképp nézz utána. Plusz nincs hazai hivatalos forgalmazása, szóval gyártói garancia nem lesz rá. Érdemes olyan kereskedőtől venni a telefont, akiben megbízol 2 éves időtávban is, ugyanis a magyar törvények szerint eddig kell garanciát adniuk minimum egy ilyen értékű készülékre.

dec. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam pixel 6án, de nálam ez nincs 130 ezer alatt, viszont találtam a Motorola edge 30 neo -t eddig tökéletesnek tűnik
dec. 21. 22:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezelőtt a Realme 10-et néztem, de a ez a Motorola sokkal jobb
dec. 21. 22:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Motorola edge 30 neo egy jó telefon .

én ezt telefont nėztem ki vagy a motorola g84 ,nálam a motorola g84 győzött.

dec. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért a G84? Az sokkal nagyobb telefon
dec. 22. 07:23
 7/12 A kérdező kommentje:

A 30 neo ban van értesítési led a hátlapi kamerán és az krva jó!!

Csak azt nem tudom hogy az gond-e hogy már csak 1 és fél évig lesz biztonsági frissítés ha megveszem

Mondjuk a mostani telenom már régóta nem kap frissítéseket és semmi problémám nem volt.

dec. 22. 07:27
 8/12 anonim ***** válasza:

"Már gondolkodtam pixel 6án, de nálam ez nincs 130 ezer alatt"


Hát erre annyit tudok mondani, hogy ki kell fogni, de most is látok 131-ért és 137-ért is árukeresőn.

Hidd el, hogy sokkal-sokkal jobban megéri erre a telefonra rászánni még pár ezerrel többet, mint venni egy Edge 30 Neo-t. A Pixelben lévő Google Tensor processzor ha nincs is benne az élbolyban, de még a mai napig egy nagyon erős processzornak számít, pedig már lassan két éves. Az Edge 30 Neo-ban lévő Snapdragon 695-tel köszönőviszonyban sincs. Tessék, itt pár benchmark alapján láthatod a mobil processzorok hozzávetőleges sorrendjét, keress csak rá a két processzorra:

[link]

A Pixel 6a-é 18., a másik meg 74. jelen pillanatban.


Ebből (is) kifolyólag a Pixel fényévekkel jobb képeket fog csinálni, ezt látatlanban megmondom. Pár hónapja hasonlítottam össze a 6a és az én iPhone 13-mam által lőtt képeket és nem találtam köztük minőségi eltérést (legalábbis nappal). Elég impresszív ez egy 130 körüli telefontól, egy 300 ezreshez képest.

dec. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ez hasznos volt.

Méretben is pont egyformák, de a 30 neo 93 ezer forintért pont jó lenne árban is, ha a Dead by daylight elfut rajta és jó fps-el akkor nekem tökéletes

Egy ideig

dec. 22. 12:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg azért az sem zavarna ha egy kicsit fel tudnám engedni a grafikát..
dec. 22. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!