Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 be lehet állitani...

Iphone 14 be lehet állitani hogy több legyen 60 hz nál?

Figyelt kérdés
Mert nem tudom hogy 60 hz mennyire lenne szep es most akarok venni egy iphonet

dec. 22. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem
dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
100%

"60 hz mennyire lenne szep"


Ha azzal sem vagy tisztában hogy milyen mérőszám a "Hz" és mi célt szolgál akkor neked nem teljesen mindegy? Semmi köze a szépséghez...

dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. 60Hz a max.

Elmész boltba és megnézed magadnak.

dec. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Pro és Pro Max modellek tudják a 120Hz-et.
dec. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

A frekvenciaszám, Hz, azaz Hertz, jelen esetben azt mutatja, hogy másodpercenként hányszor frissít a kijelző, és így mennyire követi az aktuális tartalmat! A szépséghez ennek az ég világon semmi köze!


A kijelző frekvenciája, vagyis a Hz-szám lehet fix vagy adaptív. Fix esetében a kijelző tartalomtól függetlenül mindig az adott frekvencián frissít. Adaptív (ez ritkább) esetében pedig a kijelző a tartalomhoz igazodva automatikusan szabályozza a frissítési frekvenciát, Te sehogy nem tudod állítani! Ráadásul a telefonok adatlapján a kijelzőnél megadott frekvencia mindig a maximum, azt még adaptívan sem lehet túllépni!


iPhone-ból a sima 14 és 15 kijelzője sem tud 60 Hz-nél többet! Ha 120 Hz-et akarsz, akkor vegyed a 14 vagy 15 -modellek Pro vagy Pro Max verzióját, vagy olcsóbban valamilyen Androidost, azok már simán tudják!

dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Függ tőle a szépség. Például ha valamit görgetsz, akkor 60hz-el sokkal elmosódottabban fogod látni mint 120hz-el. Ez szerintem már bőven sorolható a szépség kategóriába. A telefonom például képes a 120hz-re, de a tabletem nem és néha elég rossz hogy az csak 60-at tud mert nagyon kilátom a különbséget. Filmnézésnél viszont nem zavar. Az általad említett telefon csak 60-at tud. Én javaslom hogy mást vegyél ha ez egy szempont. A legtöbb készülék hasonló áron már tudja adaptívan. Ilyen például az S23, de igazából sok van. Drágábban az S23 Ultra vagy az Apple 14-15 Pro modellek.
dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
60hz? 2023 ban komolyan? Ez szégyen 🤣
dec. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Egyébként itt írja mindenki hogy 120hz, de van 90hz is. Az se rossz
dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8. A 90hz már teljesen jó. A 60 és 90 között sokkal nagyobb a látszólagos különbség mint 90 és 120 között. 120 hz felett viszont szerintem csak parasztvakítás az egész. Azt már úgysem veszed észre csak ha közvetlen mellé van téve a 120-as. Lehet még akkor sem. Elég vicces hogy lehet kapni ilyen 240 hz-es gaming monitorokat.
dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
1 éves telefon 2 éves hardverrel és az árából jobb telefon venni, jaj de az nem iphone 🤣
dec. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!