Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt a grafikont hogyan értelme...

Ezt a grafikont hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés

[link]

Tegnap 18-19 óra fele 30% körül volt, de hirtelen kikapcsolt? Mert utána nincs adat, reggel pedig már 0%-on volt.


dec. 22. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Akku kapacitás mennyi?
dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, ha rossz már az akku.


Vagy csak 30% alatt energiatakarékos üzemmódba állt és úgy már nem logolta a százalékokat.

dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Augusztusban lett cserélve az akku.

Folyamatosan takarékos módban van, azt jelzi sárgával. A piros már 20% alatt van, a zöld pedig a normál nem takarékos mód.

Egyébként kb vasárnap/hétfőn volt feltöltve, szóval ha rossz lenne az akku, nem bírta volna csütörtökig. Bár nem nyomkodtam, most reggel gondoltam ránézek mi a helyzet.

dec. 22. 15:34
 4/6 anonim ***** válasza:

"Augusztusban lett cserélve az akku."


Hol?


Sufni tuning vagy Apple szerviz?

dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, hát akkor gondolom nem gyári akkut kapott, nem pont úgy viselkedik, mint várná a készülék.

Remélhetőleg a lemerítéstől kalibrálta magát.

dec. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sima GSM szervíz. De mivel nem használom, így tök8 milyen akku van benne, készenlétben 4 napot simán kihúz bekapcsolva. Banki app, és e-mailek miatt kell, jelenlegi telefonomon ezekbe nem tudtam belépni.
dec. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!