Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Baj van az instával...Valahogy...

Baj van az instával...Valahogy tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még az előző telefonomon volt egy insta fiókom amire nagyon szükségem van csak az a gond hogy nem tudok bejelentkezni...A telefonszámom megváltozott az email címemet nem tudom hozzá és így egyszerűen sehogyse bírok belépni kérlek segítsetek(Aki segít nekem belépni az ajándékot is kap) 17 éves lány voltam. Valahogy menni fog? Bízhatok bennetek?

dec. 22. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak
dec. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát a szükséges adatok nélkül szeretnél bejelentkezni egy insta-fiókba? Sajnálom, de az nem fog menni. Ahogyan az egyes is írta, az ügyfélszolgálatnál érdeklődj.
dec. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért le fognak szavazni de email cím vagy telefonszám nélkül esélytelen hogy visszaszerzed a fiókot. supportnak hiába írsz, email cím és telefonszám nélkül nem fogják visszaállítani a fiokot, millióan probálkoznak ilyesmivel és nem veszik komolyan az ilyen esetet.
dec. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm de ha nem tusom vissza szerezni a fiókomat abból eléggé nafy baj lehet mert ha calaki feltöri több embernél is írtam a pontos lakcímem stb tehát személyes dolgok...Meg egyéb ugyebár
dec. 24. 17:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok a helyesírási hibákért de nagyon remegek hogy baj lesz e vagy sem kérlek nézzétek el nekem
dec. 24. 17:29
 6/6 anonim ***** válasza:
A supporton kívül más nem segíthet rajtad. Az adataiddal pedig aki(k) feltört(ek), bármit megtehet(nek), de szerintem nem ez volt a fő célja a feltörésnek, és nem is ér annyi erőfeszítést, persze ha nincsenek személyes ellenségeid, akik esetleg szándékosan csinálnának ilyet. Gondolom senkit nem érdekel a tyúkszaros magánéleted, illetve aki képes feltörni bármilyen fiókot is, garantálom, hogy személyesen nem fog megkeresni. Ha pedig konkrét banki adatok(kártyaszám, ccv, pin-kód, számlaszám, hozzá a jelszó, telefonszám stb.) találhatóak a beszélgetéseidben, akkor javaslom, hogy fordulj a számlavezető bankodhoz és hozz létre egy új számlát. Máskülönben nem kell félned, valószínűleg csak bekövette magát a szerencsétlen a te fiókoddal is. Pl nemrég hallottam, hogy egy ismerősöm spotify fiókját feltörték pusztán azért, hogy bekövessenek vele valami noname külföldi szar együtteseket.
dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!