Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 kijelző "probléma",...

Joker0012 kérdése:

IPhone 12 kijelző "probléma", ez baj lehet?

Figyelt kérdés

Üdv!


A napokban lett egy iPhone 12es telefonom, a lényeg az,hogy a kijelzőn van 2-3 pont, amit szabadszemmel nem lehet látni, de ha lámpa alá rakom, kikapcsolt kijelzővel, akkor a fény azon a 2-3 ponton domború, vagy ilyen kör-körös formában "megtörik", úgy nem vettem volna észre, hogy akármit is befolyásolna, és nem is tapintható, mintha a kijelző alatt lenne ez az egész, szerintetek ez normális? lehet valami baja a későbbiekben?



dec. 23. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben működés közben nem okoz problémát, a pontok nem láthatók a kijelzőn, akkor valószínűleg a későbbiek folyamán sem lesz probléma. Ha úgy gondolod, küldj képet róla nyugodtan.
dec. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van rajta fólia?
dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19:15, nincs, 19:00, mindjárt csatolom
dec. 23. 19:34
 4/7 A kérdező kommentje:
[link] annyira sajnos nem látni így, meg a minőség sem a legjobb, de erről beszélek, mintha lenne ott egy homorú akármi, és megtörik rajta a fény, ha közvetlen felette van a fény, akkor látni jobban, de sajnos kamerán keresztül ezt nem tudtam megoldani.
dec. 23. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Amennyiben teljesen letakarítod a kijelzőt, akkor is látszik? Egyébként, szinte egész biztos, hogy ez nem fog semmilyen problémát sem eredményezni, ellenben ha Téged zavar és garanciális a készülék, nyugodtan reklamáld meg.
dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem zavaró, meg mondom nem is látni, csak ha fény vetül rá, és csak is sötét kijelzőnél, akkor is csak épphogy, ha nagyon látni akarod, konkrét lámpa alatt, csak az érdekelt,hogy ez befolyásol-e valamit, és igen, full tiszta kijelzőnél láttam legelőször meg, unblock nem,
dec. 23. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a fólia alatt olyan? Nekem is a fólia alatt lett egy csík és azt látom ha fény megy a telefonra
dec. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!