Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6 plus kijelző a képen...

Iphone 6 plus kijelző a képen lévő probléma lehet szalagkábel probléma és ha igen egy hozzáértő tud vele valamit kezdeni vagy így kuka az egész kijelző?

Figyelt kérdés

[link]


Ez egy új kijelző szóval fura,hogy már ezt csinálja.



2021. jan. 21. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Új kijelző kell. Vagy nincs jól csatlakoztatva az alaplaphoz.
2021. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

le kell ellenőrizni, hogy a csatlakozó megfelelően van e csatlakoztatva a logic boardhoz


ha ilyen tekintetben jó, akkor kijelzőhiba. lehet, hogy rossz minőségű utángyártottat kaptál.

2021. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A csatlakoztatás jó,elméletileg ezek felújított gyári kijelzők egy cég által.
2021. jan. 21. 14:43
 4/14 anonim ***** válasza:

"elméletileg ezek felújított gyári kijelzők egy cég által"

:D

magyarul fogadmad sincs milyen kijelző :D

kotortak a szeméthalomból egyet és odaadták.

2021. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mennyi volt a kijelző? Kb ér 30ezer forintot a telefon :D
2021. jan. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4/


Nem kotortak a szemétből mert egy olyan cégtől rendeltem aki mindenféle telefon alkatrésszel és javítási eszközök forgalmazásával foglalkozik.Egy foxconn nevű cég felújított kijelzőjét vásároltam,de a leírás itt van hozzá


"Eredetiség: Eredeti Apple -Eredeti Apple-ként eladott LCD eredeti LCD közvetlenül a Foxconnból. Némely Apple iPhone típusokra már nem gyártanak új kijelzőket, ilyen esetekben az általunk értékesített LCD-k sérült készülékekről leszerelt LCD-k, melyek a Foxconn által vannak felújítva és tovább árusítva. Ez az egyetlen módja annak, hogyan juthat hozzá eredeti Apple LCD-hez hivatalos bolton kívül. Ha többet szeretne megtudni az eredetiségéről, olvassa el blogunkat, ahol az eredetiség kérdésével részletesebben foglalkozunk. "

2021. jan. 21. 18:19
 7/14 A kérdező kommentje:

5/


Nem annyi,hogy nem érte volna meg,és a másik nem értem miért nevetséges ez.Én mindig azt mondom ha valamit meg akar tartani az ember és az alkatrész nem olcsó ha meg akarja tartani megéri ha nem akarja megtartani akkor viszont egyáltalán nem éri meg felújítani egy készüléket sem.Nem mindenki vásárol félévente vagy sűrűbben új készüléket.

2021. jan. 21. 18:21
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem ez elég kamunak tűnik, nem hinném, hogy az Apple engedné a Foxconnak hogy ilyeneket csináljon az egyik legnagyobb üzleti partnerség lévén...
2021. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Foxconn (is) gyártja az iPhoneonokat

[link]


Ezt lovagolta meg valaki azzal, hogy gagyi, vagy (akár eredeti de) sérült kijelzőket árul a nevükben.

A Foxconn nem árul Magyarországon semmit.

8-as kolléga - szokásához híven - szépen fogalmazta meg intelmeit.

Én kicsit nyersebb leszek: Át lettél b...va!

4-es voltam.

2021. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

"8-as kolléga - szokásához híven - szépen fogalmazta meg intelmeit."

jót mosolyogtam, köszönöm! :DDDD

2021. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!