Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még 2024-re Samsung...

Megéri még 2024-re Samsung Galaxy A53 5G-t venni?

Figyelt kérdés
dec. 24. 12:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/6 anonim válasza:
71%
Venni vagy nem venni, ezt itt a kérdés. Évezredes filozófia. Könyvek tízezrei. Én azt mondom magadnak kell megválaszolnod. Ez egy belső utazás. Gondold végig a szükségleteid, a lehetőségeid, nézz mélyen magadba. Megleled a választ mint Buddha vagy Jézus. Ők nem vettek Galaxy A53-at, de az az ő útjuk volt. Lehet a te utadnak része ez a készülék. Azt javaslom vonulj el a 2 ünnep közt ha teheted. Elmélkedj, majd dönts belátásod szerint.
dec. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Minek venned meg az A53-at, amikor van A54 is? Kifutott tipus, nem ertem a logikat azon kivul, hogy kicsi olcsobb.
dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Az A53 egy gyengébb modell volt. Úgy értem gyengébb volt mint egy A52s. Én az A54-et vennén.
dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem éri meg egyáltalán, vedd inkább az A54-t, vagy az A55-t (kora tavasszal).
dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha csak az A53 ra van pénzed vedd és nagyon vágysz rá meg kell venni. Tény az A54 jobb választás. Nem kínai telefon márkák közt még szokták ajánlani a Pixel 6a és 7a telefonokat. Úgy tudom a 7a már tudja Magyarországon az 5G -t is (eddig szoftveresen korlátozott volt). Szíved a A53 felé húz és boldogságot okoz meg kell venni, sokáig kap még szoftveres biztonsági frissítést is.
dec. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nejem telója épp karácsony előtt halt meg, amikor már kiköltekeztünk ajándékokra szánt összeggel. Elfizetése van Telekomnál, + a lakás Telekom előfizetés, családi csomag is a nevén van, így ott vette meg havi részletre, kedvezményekkel az A54-et. Nagyon elégedett vele! Jó választásnak tűnik ár/érték tekintetében.

Én szintén amondó vagyok, kis anyagi különbség esetén érdemes a drágábbat választani, ha műszaki szempontból jobb választás. Hosszútávon kell gondolkodni, pár ezer forint különbség jelentheti, hogy kihúzza az újabb telefon 2 évig, miközben a régebbi, gyengébb típusnak kicsi erre az esélye. Mondom mindezt úgy, hogy egy ideig osztályvezető voltam a Media Marktban, épp a telefon, fotó-videó részlegen. Ár/érték arány legyen a legfőbb szempont a kiszemelt átkategóriában.

Telefon esetén azért nehéz kérdés ez, mert a sürgősség behatárolhatja a anyagi lehetőségeket. Ha nem tervezett vásárlás, amikor lehet takarékoskodni a cél érdekében, hanem hirtelen kell egy új készülék, akkor le kell nyelni a békát és az olcsóbbat kell megvenni.

dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!