Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megosztom a korlátlan mobilnet...

Megosztom a korlátlan mobilnetet a laptoppal, és ahogy 5 másodpercig nem netezem a laptopon, az rögtön ledob az internet kapcsolatról. Hogyan tudom beállítani, hogy mindig rajta legyen?

Figyelt kérdés

Ha elszaladok pisilni miközben olvasom a híreket mire visszaérek már szétkapcsolt, és újra állíthatom be.


Mi a baj vele? iPhone 6S.

Érdekes, hogy a telefonon a megosztás funkció "ON"-on marad végig.



Más telefonnal ilyen nem volt.

Rákapcsolódtam és addig amíg nem zártam be a telefonon a megosztást rajta maradt.


dec. 24. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha telefonról osztod a netet akkor a hotspot beállításoknál kapcsold ki az automatikusan kikapcsolódó hotspot ha nincs csatlakoztatott eszközök funkciót
febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!