Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha feltöltöm a telóm 100%-ra,...

Ha feltöltöm a telóm 100%-ra, és utána folyamatos használat mellett, netezés, letöltés, filmezés, 4 óra alatt megy le 15%-ra, az jó üzemidőnek számít?

Figyelt kérdés

dec. 27. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Akkumulátor és készülék függő a dolog.

Egy gyengébb akkutól jó teljesítmény lehet, egy csúcsmobiltól nem annyira.

dec. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán.


De van app, ami tesztelni tudja az akksidat

pl accubattery

Figyelj rá, hogy folyamatosan fusson a háttérben, így tudja gyűjteni majd az adatokat. Tehát ne lőjje ki az akkukímélő, és kikapcsolás után is indítsd el. Idővel kiadja majd, hogy kb milyen állapotban van az akksid a gyári kapacitásához képest.

dec. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az én 6 eves gagyi telómban jobban bírja az akksi
dec. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen telefonról beszélünk?
dec. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg a kepernyő fényereje se mindegy azért.
dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Naja, a fényerő sem mindegy. Meg az sem hogy milyen appot használsz. Múltkor letöltöttem egy játékot ami tele volt reklámmal, meg nem tudom mit csinált a háttérben, de szívta az akkut mint az ipari porszívó és melegedett is a telefon tőle.
dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!