Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egyenleg felhasználhatósága...

Az egyenleg felhasználhatósága jelenti az érvényességet?

Figyelt kérdés
Mert amit kaptunk írásban fél éve tájékoztatást, azon 180 nap érvényességet írtak, most meg ha lekérdezem különböző módokon, csak az egyenleget, meg annak felhasználhatóságát írják, ami 1 évet tesz ki a szerződéskötéstől.
dec. 27. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dominod kezdeti rendelkezésre állási ideje 180 vagy 365 nap függően attól, hogy melyik csomagot vetted. Ha ez idő alatt feltöltesz, akkor a feltöltésed összegének függvényében ez az érvényességi idő meghosszabbodik.
dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán 1 év az érvényessége, mert küldenének felszólítást, tekintettel a július 3-ra. Nem tudom, mit keresett a 180 nap a szerződésen. A testvérem telefonjáról van szó, amit én csak az OTP Direkttel kapcsolatosan használok, de mivel az utóbbi időben be sem kapcsoltam, a Simplés fizetések miatt nem volt rá szükség, a figyelmeztetéseket sem olvastam el, aztán amikor adatot akartam egyeztetni, nem volt vonal. Remélem nem járok így, mert azóta figyelem.
dec. 28. 00:13
 3/4 anonim ***** válasza:

"de mivel az utóbbi időben be sem kapcsoltam"

Másik előfizetéses szám mellé felveheted a szolgáltató alkalmazásába, ott figyelemmel tudod kísérni a kártyát érintő infókat, és már több mint 2 hónappal a lejárat előtt elkezd figyelmeztetni az adategyeztetésre is.

dec. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bekapcsolva tartom a jövőben, meg ha maradok a Simplénél, most már akkor is kell a mobil, nem járok így. Azért is jártam így, mert a testvérem email címére mentek az értesítések, azt észrevettem volna. Ő nem, csak későn.
dec. 28. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!