Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13-at akarok venni!...

Iphone 13-at akarok venni! Vegyek vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos 4 év után le kell váltanom szeretett telefonom. Amit tudni kell, hogy mindig samsung telefonjaim voltak, de most valamiért elkezdtek tetszeni az iphone-ok. Nézegettem mindenhol, és arra jutottam hogy Iphone 13-at szeretnék venni. De túl sok negatív véleményt hallottam ezekről a telefonokról, pl hogy hamar lemerülnek. Ez mennyire igaz? Jöhetnek vélemények!:) tanácsokat is elfogadok szívesen.



dec. 27. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A netszerte található írott és videós tesztekből mi nem derült ki?
dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Én iphone 13 minivel kezdetm. Jó kis készülék volt és könnyű kezelni. A szemem / látásom romlása miatt cseréltem nagyobb kijelzős iPhonre. A nagyobb kijelzős iPhone alatt értsd iphone 14 pro max. A 14 Pro Max jobban merül, és ezért többször kell tölteni mint az iPhone 13 mini-t. De egyébként jobb akuja a sima és a miniknek, mint a pro és pro max változatoknak.
dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tényleg kb. 3/5-e az akksija (3227 mAh, mint a korszerűbb Androidos telefonoknak (pl. S23 4900 mAh).

A szoftverük szuper,másban egész jó.

dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Iphone 15 pro a legjobb
dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Apple felhasználókét mondom hogy soha nem vennék sima iphonet. Azoknál bármelyik S Samsung jobb. A Pro modelleket jók, bár ha nem lenne Mac-em és ipad-em, biztosan egy Ultra Samsungot vennék, csak túl jó az ökoszisztéma. Jobban jársz egy S23-mal ha nincs más Apple motyód.
dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miben jó? Sokáig kap frissítéseket, korrekt proci, egyszerű szoftver, jó ökoszisztéma. Miben nem? Kijelző, nincs zoomkamera, fapados szoftver (úgy értem hogy negyed annyi dolgot lehet állítani mint egy Galaxy-n. Emiatt könnyű használni, de valaki meg emiatt nem szereti). Az üzemideje elmegy kategória.
dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) még gondolkozom ezen... vagy samsung vagy iphone lesz :)
dec. 28. 10:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenned az Iphone 13-at, én augusztusban vettem egyet, nagyon jó, gyors és az akksija legalább egy napot biztosan kibír, és sokáig lesz támogatva, én azt mondom hogy jobban jársz az Iphone-nal.
dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!