Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy bontatlan telefont,...

Vettem egy bontatlan telefont, amihez csak kitöltetlen jótállási papír volt.Annak ellenére,hogy bontatlan volt,hogy tudnám kideríteni esetleg,hogy nem lopott,előfizus? Nem kell savazni,tudom én voltam az idióta madár. :)

Figyelt kérdés
Az eladó azt mondta,hogy majd küldi nekem emailben a számlát róla,meg is nevezte az üzletet ahol vette.
dec. 27. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
majd ha letíltják hálózatról ésvagy kapsz idézést a sünöktől, majd akkor kiderül
dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Talán első körben tanuld meg azt, hogy az említett dokumentumok (pl. számla) hiányában nem veszünk meg semmit, főleg nem nagyobb értékű dolgokat.
dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kitöltetlen gyári garancia papír csak egy dolog. Azt sokszor hivatalos viszonteladók sem töltik ki, de ez nem okoz gondot. A számla elég a garancia érvényesítéséhez. Ebből fakadóan a számla hiánya az már viszont probléma. Próbáld meg felvenni a kapcsolatot az eladóval, hátha csak elfelejtette küldeni.
dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elviszed az üzletbe, akkor ott kitöltik.
dec. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!