Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki ezt a facebookom...

Miért írja ki ezt a facebookom és a Messenger?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Reggel óta ezt csinálja a facebook. Amikor belemegyek az alkalmazásba akkor meg jelenik a profilképem, alatta az hogy bejelentkezés. Ha arra rámegyek akkor be dob egy oldalra ahol ezt írja, magyarra fordítva "Elnézést valami nem ment jól, dolgozunk rajta és amint tudjuk megjevítjuk." A messengernél is ugyan ez a helyzet. Bele megyek az appba ott is kidobja a profilképem, alatta belépés rámegyek es ott ezt írja ki "A fiók átmenetileg nem érhető el." Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek, és hogy visszakapom-e a fiókomat? Kb. mindent próbáltam már.. letöröltem visszatöltöttem, frissítettem, más eszkozről is bejelentkeztem és semmi, ugyan azt írja ki mint a telefonomon.

dec. 27. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélem elhiszed, hogy nem tudjuk hogy éppen kinek miért nem működnek a hozzáférései egyes alkalmazásokhoz, miközben másoknak nincs vele gondjuk.


A Facebook-fiókod visszaállítása „A fiókod megkeresése” oldal segítségével

A facebook.com/login/identify webhelyen nyisd meg „A fiókod megkeresése” oldalt, majd kövesd az utasításokat. Olyan számítógépről vagy mobiltelefonról keresd fel az oldalt, amelyről korábban már bejelentkeztél a Facebook-fiókodba.

Keresd meg a helyreállítani kívánt fiókot. A fiókodat név, e-mail-cím vagy telefonszám alapján keresheted meg.

Kövesd a képernyőn megjelenő útmutatást új fiókjelszó beállításához.

dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Véletlenszerűen előtűnő hibajelenség, amely tíz évvel ezelőtt is jelen volt.

Előbb-utóbb mindenkinél jelentkezik. Jobb esetben megjavul, rosszabb esetben hetek után sem férsz hozzá a fiókodhoz.

dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!