Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem játssza le a videókat?

Pozsy92 kérdése:

Miért nem játssza le a videókat?

Figyelt kérdés
S23+ -om van és amikor csinálok videót és átrakom a laptopra vagy PC-re akkor nem játssza le. Ha átviszem a tablet-re minden szó nélkül megnyitja. Sok lejátszóval próbálkoztam (VLC,Quicktime stb.) és sajnos semmi. Megnyitja a videót, a hang az megy, a kép viszont csak áll, max az elején épphogy megmozdul. Próbáltam leszedni a lejátszókhoz kiegészítőt is, de azokkal se megy. Esetleg a telefonon kell állítani valamit?

dec. 28. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyan felbontást és képkockasebességet használsz, amivel a gép nem boldogul. Próbáld meg 1080p 60 fps-es videóval, ha azzal megy, akkor ez lesz a gond.
dec. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

USB-vel rakod át a gépre? Nekem olyankor felajánlja, hogy kompatibilis módba konvertálja a videót és úgy másolja át a gépre.

dec. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom mindkettőt hamarosan. :)
dec. 28. 19:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Utána néztem pár dolognak illetve pár beállitásnak, valamivel jobb lett, de még mindig nem az igazi. Arra is rájöttem közbe, hogy ha átmásolom egy hordozhatóra a telefonról és azt rádugom a tv-re még úgy sem játssza le a mp4-es fájlt.
dec. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!