Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy a vezetéknélkül...

Normális, hogy a vezetéknélküli töltővel (3in1) egy picit melegszik a telefonom, fali töltővel viszont nem?

Figyelt kérdés

dec. 28. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Normlis.

A töltő működési elvéből adódik.

dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ám a fali töltővel is melegszik valószínű, csak mivel úgy a hideg asztalomra teszem a telefont és lehet, sőt ezért nem érzem, hogy meleg lenne a telefon.
dec. 28. 10:06
 3/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Vezetékes töltésnél jobb a hőleadás, képernyővel lefelé fordítva.

Legrosszabb, ha töltés közben leteszik puha anyagra, hátára.

dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Normális.

A vezetéknélküli töltést át kell alakítania a telefonnak, ezért tölt lassabban, és ezért melegszik. Most, hogy jót tesz-e az akksinak? Hááát... lassan tölti, de cserébe pont az akku kapja a meleget. Egyébként is, 45W-os töltővel töltöm a samsung note 10 plusom, és még mindig kibír egy napot, pedig sose volt benne akku cserélve.

dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másrészt az occó Qi töltők jobban melegednek, én pl láttam már aktív hűtéses QI töltőt.
dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ilyenkor a melegedés, nekem is melegszik.
dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!