Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 frissítése 17.1re...

Iphone 14 frissítése 17.1re megéri? Jelenleg 16.6 van rajta.

Figyelt kérdés
dec. 28. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
17.1-re nem tudod frissíteni.
dec. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Jelenleg az IOS 17.2.1 verzió a leg frissebb az iPhone 14-nél. Szóval nem éri meg 17.1-re frissíteni ha van annál újabb is. És igen a leg újabb az IOS 17.2.1. Ez az iPhone 14-es összes szériára, és az iPhone 15-ös szériára is egyaránt az IOS 17.2.1 a leg frissebb. És mindig a leg frissebre érdemes frissíteni! Egyébként az IOS 17.2-ben jelent meg újításként a NAPLÓ applikáció.
dec. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

legfrissebb egy szó!

És nem a megérés vagy a nem megérés miatt nem tud a 17.1-re frissíteni, hanem amiatt, mert nem lehet másra. Csak az elérhető legújabbra.

dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értettem. Attól felek engem is elér a 17 akksis probléma ha frissítem.

Ha jól tudom semmilyen hasznos dolgot nem ad a 17 a 16.6hoz képest

dec. 28. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Kéredző / 4-esnek! Az akis probléma a 17.2-es frissítéssel már ki lett javítva! Nyugodtan telepítsd a 17.2.1-et! A készenléti mód egész hasznos kis funkció ami csak a 17-esben van benne. Plusz a napló applikáció is csak a 17.2-től van benne. És az aksi gondok már javítva szofveresen!
dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit vagytok beszarva ettől a frissítéstől? Én az xr-re mindig ráteszem amikor megjelenik a legfrissebb és soha semmi baja nincs. Nem kell túlizgulni!
dec. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És ezért kell le pontozni az előző válaszaimat?
dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én senkinek se pozitív se negatív pontot nem adtam! Csak leírtam a véleményem!
dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!