Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni az Iphone 13...

Megéri megvenni az Iphone 13 minit?

Figyelt kérdés

dec. 31. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ilyenekre hogyan lehet rendes választ várni? Mindenki a preferenciája alapján választ telefont. Ha neked megfelel a mérete és érdekel vagy szereted az IOS-t, akkor neked megfelel. Én például sose vennék ilyet, mert az IOS se érdekel, meg évek óta tepsi telefonokat használok és nekem kegyetlenül bejönnek, így ilyen kicsit tuti nem vennék.
dec. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Teljes mértékben, vedd meg!!! Az Apple a legjobb! Nehogy sz*r androidot vegyél!!!
dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
70%
nekem volt, most meg sima 13 van. A mini nagyon jó volt, hogy egy kezemmel tudtam mindent csinálni, akár vezetés közben is. Viszont sok sok negatívuma volt, rövid akku idő, írásnál állandóan mellényomtam olyan aprók a (virtális)billentyűk, és úgy próbál spórolni az akksival hogy ha valamit leteszel a tálcára vagy hogy mondjam akkor nem fog tovább futni a háttérben hanem befagyasztja, és ha megint felnyitod az appot akkor olyan mintha bezártad volna és újraindítottad volna.
dec. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
13 minim van. Szeretem, hogy kicsi. De ha ez a forma lenne, de SE méretben akkor még jobb lenne
jan. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak tőled függ. Ha neked tetszik ez a kisebb méretű iPhone, akkor igen, csak legyél vele tisztában hogy

1) Alapból sem volt acélos az akkuideje

2) Már 1-2 évesek, tehát az akku azóta is degradálódott

3) Az iOS frissítések mostanában a 13-at eléggé kicsinálták. Például az akkuidőt.


1 napot csak akkor bírnak ki töltéssel ha alig használod.

jan. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!