Viber androidon?

Figyelt kérdés
Én iphone felhasználó vagyok, vettem másodlagos telónak egy androidot és szeretnék bele költözni pár napra. Vibert elég sokat használok. Ugye iphone-on az icloud-ba menti nekem a viber backupokat, és szeretnék érdeklődni hogy azt az androidos telómon hogy érhetem el azt a mentést.

jan. 1. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Your chat history is connected to the platform that your phone uses, i.e. Android or iOS. There is no way to transfer the chat history between the two platforms."

[link]

jan. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos sehogy, Én androidból probáltam iphonera áttöltenni a backupot. Akkor tudtam meg hogy nem lehet, hiába írtak különféle weboldalak mindenféle túrót. A hivatalos viber oldalán ez szerepel:


"Your chat history is connected to the platform that your phone uses, i.e. Android or iOS. There is no way to transfer the chat history between the two platforms.


Unfortunately, this means that if you switch platforms (for example, your old phone was a Samsung Galaxy and your new phone is an iPhone), you will not be able to restore your Viber chat history."

jan. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt oldhatnák már meg végre a sok felesleges dolog belerakása helyett…
jan. 1. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Iphone-t vettem és nekem is minden chat eltűnt Viberen
jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!