Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi tabletre hogy lehet új...

Régi tabletre hogy lehet új appot tenni?

Figyelt kérdés

Van egy régi Huawei Mediapad M3 tabletem Android 7-el. Ezen használtam a Mobilkincstár nevű appot, ami viszont a közelmúltban változáson esett át és már Android 9 neki a minimum.


Valami mókolással megoldható, hogy mégis működjön rajt? Hallottam főzött ROM-okról, ilyet kellene tennem a tabletre? Tehát új OS-t tennék rá.


jan. 3. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, jobban jársz ha veszel egy, új Android 9 vagy frissebb rendszerrel üzemelő eszközt. Vagy letöltöd a netről a alkalmazás előző, még Android 7 rendszeren működő verzióját, és azt használod.

A főzött romokat, csak hozzáértéssel fogod tudni megcsinálni. Számítógéppel, root-olni kell az eszközt. Majd ki kell keresni a neten egy az adott modellhez készített romot és telepiteni kell az eszközre. Előfordulhat, hogy egy recovery-t is telepíteni kell, hogy müködjön a rom. Viszont ez az egész már ott megbukik, hogy csak a népszerű modellekhez készítenek romot, és tulajdonképp csak hobbi jelleggel. Ezek a romok általában túl sok hibát tartalmaznak ahoz, hogy a mindennapokban állandó jelleggel lehessen használni.

jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Plusz a Mobilkincstár app nem is biztos hogy működne rootolt eszközön, hiába frissebb az Android. Sok a buktató az egészben. Tényleg jobban jársz ha veszel egy új tabletet, akár használtat is amin frissebb a gyári Android. Vagy használd a WebKincstárt. Az böngészőből megy, annyi, hogy be kell állítani az asztali módot arra a webhelyre.
jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen basszus egy ilyen appot úgy kell mókolni... jólvan..... remélem csak a saját pénzeddel szórakozol és nem másét kezeled így!

Az már csak hab a tortán hogy huawei.

Vegyél egy normális tabletet, ne egy 7 éves, nem frissített kínai kémgenerátoron mókolj, mert abból baj lesz!

jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha újat(használtat) veszek, de azt is csak android 9-el amihez már nincs biztonsági frissítés, akkor mennyiben megoldás, hogy a telefont csak az ilyen banki+kincstári dolgokra használom?
jan. 3. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki rendszeresen pénzügyekkel foglalkozik és egy leharcolt eszközzel dolgozik amin olyan biztonsági rések vannak mint a Marianna árok, az meg is érdemli a sorsát!

Az a megoldás, hogy félreteszed a fillérszexualizálást és veszel egy minél újabb eszközt. Max 1-2 évest.

Vagy vegyél az árából bérletet amivel bejársz a bankfiókba személyesen ügyet intézni.

jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!