Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen fóliát vegyek a telefon...

Milyen fóliát vegyek a telefonomra? Galaxy note 10+

Figyelt kérdés

Volt rajta eddig mindig fólia, az a gumis cucc amit folyadékkal tesznek rá azt hiszem. A media marktban tették fel rá. Véletlenül lejött róla és azóta is el vagyok képedve, hogy mennyivel szebb a telefonomon kijelzője nélküle. Iszonyatosan szép, éles, jobbak a színek, minden. Olyan fóliát szeretnék, ami megőrzi a kijelző minőségét.


Nevetséges, hogy a többszázezer forintos telefonomon a fólia miatt nem jön át, hogy milyen szuper a kijelzője... konkrétan elszíneződött a fólia. Plusz ugye az élesség se volt az igazi.


jan. 3. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam. Rátetettem a drága fóliát, hónapokkal később jöttem rá mennyit ront a kijelző képminőségen. Azóta én sima üvegfóliát használok, ez nem ront rajta semmit.
jan. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 DeMoR ***** válasza:

Ha neked többet ér, hogy a meglehetősen drága telefonodon 5%-al "szebb" a kép és nem védi érdemben semmi... akkor nehéz mit írni.. I mean, fizika.. valamennyire fogja rontani a képet így is úgy is a plusz rajta levő réteg, csupán általában nem veszed észre...


khm.. igen ez az 5% egy kamu adat, mivel nem hiszem, hogy ha nem valami olcsó fos pár száz, ezer forintos fóliát rakattál rá, (amugy magadtól is simán rá tudod rakni fóliák többségét, ha azt mondják nem, hazudnak általában..), akkor nem tudod megállapítani érdemben a különbséget. De tételezzük fel, hogy igen, (én a saját iphone SE-m és iphone 8-amnál nem tapasztaltam ilyet.. szóval lehet márka különbség is... nem tudom..) akkor meg tényleg számít az a plusz a mellett, hogy nem véded érdemben.. bár én nem is halottam még ilyen fóliáról amit írtál... De simán lehet, csak az én szegénységi bizonyítványom. ;D


Vegyél egy kb 10-15k, 20-25k-ért, egy normálisabb teljesfólia+tok kombót, ami tényleg megvédi... (ezek a gyártok nem hazudják, hogy te nem tudod felrakni ;D) Tudod, ilyen videók is vannak, hogy karcolgatják, ütik verik, stb.. Aztán nézzél róla a google-ben véleményeket, amiket lehetőleg nem botok írtak, majd rendeld meg, s ha nem jó küdjed vissza :D

jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A MediaMarkt-os rámelegített fólia jó eséllyel kárt is tesz a kijelzőben amúgy...


Szerintem nincs egyébként jó megoldás. Én üveg védőt használok, ami ugyan jó a karcok ellen, meg ha betörik, elég azt cserélni, de világbajnok módon gyűjti az ujjlenyomatot, míg a telefon saját kijelzőjén nem látszott meg az ujjlenyomat.

jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

10ezer volt a mediamarktos cucc, kedves #2

És nem 5% a különbség, hanem jelentős. Nem tudok neked számokat mondani, de jelentős. A többit nem tudom teljesen jól értelmezni.


Köszi #1 és #3 szerintem lehet, hogy üvegfólia lesz. Bar ugye edge kijelzőjű, tehát lekerekített oldalra. Arra is van üvegfólia?

jan. 3. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!