Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehetne eladni ezt...

Mennyiért lehetne eladni ezt a telefont?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy A40-es 64GB ha minden igaz.

Egyszer bele esett a vízbe majd egy idő után mikor gondolom "kiszáradt" működött rendesen.

Majd ahogy bejött a hideg hazafele zenét hallgatva vettem észre hogy nagyon gyorsan merül és mikor fel raktam töltőre otthon villogni kezdett a töltés jel és nem töltődik egyáltalán.

Azóta ez van, ezeken kívül semmi baja kijelző minden teljesen hibátlan.

Ezekkel a hibákkal mennyiért lehetne eladni? Doboz és töltő nélkül természetesen.



jan. 3. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Úgy érted, hogy jósoljuk meg, ha valakinek elmenne az esze, és pénzt akarna érte adni, hogy azt mennyiért tenné?

Vegyük alapul azt, hogy a jófogáson a működő, de repedt érintős készüléket nem viszik el 12 ezerért, a nem működőeket meg 10-ért, akkor alá kellene céloznod hogy pénzt láss belőle.

25-ért meg hibátlanul működőt árulnak.

jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akksit lehet benne cserélni. Hát ennek a telefonnak a piaci ára 35-40 ezer körül mozog, ha leveszel belőle mondjuk egy 15-20 ezret, mert akksi cserére szorult a telefon, az reális ár.
jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem átverni szeretnék senkit sem.

Csak sokszor látok oylat hogy emberek fel vásárolnak hibás telefonokat azért is kérdeztem mert nekem fölöslegesen áll a szekrényben.

jan. 3. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Hibás készüléket donornak igen, de ez beázott, így jó eséllyel donornak sem jó.

Esetleg az arabok egy 5000-est adnak érte.

jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez gtk-s kuka utca 6 szám.
jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!