Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan szokjak le a telefonomról?

Hogyan szokjak le a telefonomról?

Figyelt kérdés
téli szünet van és valami borzalmas, hogy mennyit használom a telefonom. valamikor napi 11-12 óra képernyőidő is összejön. tudnátok segíteni abban, hogy hogyan szokjak le róla? azt értem, hogy keressek valami jobb elfoglaltságot, de sajnos kb semmi nem érdekel, néha segítek anyukámnak, de az is max 30 perc, edzeni nem tudok a térdem miatt, nem vagyok kreatív, a barátaim több órára laknak, körülöttem pedig minden rendben van. azt is értem, hogy találjak ki egy idő korlátot, de tudom, hogy nem tartanám be. nem vagyok egyszerű eset, de kérlek segítsetek!
jan. 3. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig tök egyszerű! Menj át gépre, és máris kevesebb a telefonozás!:D
jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos a napom másik fele abból áll🙈
jan. 3. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit telefonozol. Ha tiktok, insta és társai, akkor az tényleg gáz :D

De lehet telefonon értelmes időt is tölteni. Nyelvet tanulni, olvasni, stb.

jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos csak pörgetek. duolingozok is, de az is max 5 perc. olvashatnék rajta, de akkor is úgy érezném, hogy semmi értelmeset nem csinálok
jan. 3. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg milyen appokat használsz a legtöbbet, és zárd le vagy ne használd
jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát valami mással kell helyettesítened.

Először fejben tudatosítsd magadban, hogy nem maradsz le semmiről, ha kikapcsolod a telód.

Én a könyveket ajánlanám, vagy valami hobbit, ami lefoglal.

Nálam a napi képernyő idő 1 óra, hétvégén 2

jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!