Vélemény erről?

Figyelt kérdés

Van egy IPhone 14 telefonom..

3 hónap alatt 97% a kapacítása ..

Tök rossz más mondja nekik 1 év alatt meg mindig 99 kb nekem meg 3 hónap alatt ennyi😆



jan. 3. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni
jan. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyire használod? Mennyit töldöt? Naponta 1? Vagy többször?
jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsii kihagytam ezeket a dolgokat.. 1 nap 2x töltöm 1 órája töltöttem fel és már 85%
jan. 3. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Az intenzív használatnak számít, így teljesen normális a 97%.
jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Szerinted mitől lesz egy akkunak ilyen gyári kapacitása:


iPhone 14: 3279 mAh


Attól, hogy ez egy elvárt minimum, amit a gyári szórások alapján kalkulálnak.

Mivel pontosan egyforma cellákat nem lehet gyártani, valaki kap a telefonjába 3,4 Ah kapacitású akkut, valaki kapsz 3,3 Ah-t.

De a telefon 100 % felett nem mutat.

Haverod nagyobbat kapott, neki sokáig nem esik le 100-ig.

Neked kisebb jutott, hamarabb 100-ra estél és nincs megállás, innen már egyre lejjebb süllyedsz.

Mindezt a hülye amerikai vásárlók miatt, hogy ne tudjanak reklamálni, gyártót perbe fogni, a nem egyforma akkuk miatt.

jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi a fenét csinálsz te a telefonon, hogy naponta kétszer töltöd? Nekem is iPhone 14 van, de 2 napot lazán kibír, de néha hármat is, ha kevesebbet nyúzom.
jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Például max fényerőn játszik.

Streamel, élőzik.

jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, tehát nincs élete...
jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon messze van a garanciázhazóságtól. Így a véleményem az, hogy amit tapasztalsz, az normális. Ez akksitechnológia ennyit tud ma.
jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez még nagyon messze van a garanciázhazóságtól"

Pláne úgy, hogy 2x tölti naponta. Az a ciklusok számában is megjelenik. Szervizben látni fogják hogy hogyan használja.


Egy autónál is így van. Ha az öreg plébános használja hogy átmenjen hetente egyszer a szomséd faluba meglátogatni a fiát, akkor nem fog tönkremenni soha. De ha a hülyegyerek minden éjszaka végigdrifteli teligázon vele a környéket, akkor elég hamar szét fog szaladni a ménes.

jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!