Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPHON 13 Dual sim e?

Rolk0kA kérdése:

IPHON 13 Dual sim e?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új telefon vásárlás előtt állok, úgy néz ki, hogy egy Iphon 13 lenne.A kérdésem az lenne, hogy ebbe a készülékbe, lehet e egyszerre 2 simet hasznalni?Az nem számít, hogy az egyik fizikai sim, a masik viszont e sim, csak lehetséges ez?

jan. 4. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehetséges. 1 fizikai SIM megy bele, és mellette lehet eSIM.
jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
lehetséges. Én is így használom.
jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, köszönöm a válaszod.Még egy kérdésem lenne, hogy hol tudok Digis e simet igényelni?Meg ha igénylek akkor ugyanaz a csomag marad meg ami volt a fizikai kártyánál?"

A díjcsomag nem változik attól hogy esim-re váltasz.

Diginál viszont nincs esim. De valószinüleg hamarosan lesz, mert úgyis beolvasztják a vodába vagy mittudom én mi lesz az új cég neve.

A másik kártyád milyen? Azt kell esim-esíteni. voda, yettel és telekomnál van esim.

jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
iPhohe 13! 1 fizikai SIM-es! Vagy egyszerre 2 E-SIM-et kezel. Szóval ez a valóságban úgy működik: 1 Fizikai SIM rakhatsz bele és mellette 1 aktív E-SIM lehet, VAGY 2 aktív E-SIM lehet benne. De ha a 2 aktív E-SIM-ed van akkor fizikai SIM kártya olvasó IN AKTÍV, vagyis 2 E-SIM esetén használhatatlan a fizikai SIM olvasó. Ezt gyakorlatból tudom! Ki próbálva! Szóval a válaszom lényegében az hogy az iPhone 13 mindegyik szériája / mindegyik változata DUAL SIM-es! Az iPhone 13, iPhone 14 és az iPhone 15 teljes szériája ugyan igy működik és ugyan az ebből a szemszögből! Remélem tudtam segíteni. - 3-as válaszírónak! A DIGI Mobilnál NINCS E-SIM! És nem is igényelhető E-SIM a DIGInél!
jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Azért csak kíváncsiságból:


Akik leszavazták azok válaszát akik szerint lehetséges, miért tették ezt?

Meg tudják magyarázni, vagy csak direkt lepontozás van?

Kíváncsi vagyok rá.


Egyébként igen, lehetséges.

jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!