Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találom a samsungba...

Syylvia kérdése:

Hol találom a samsungba filmtekercs beállítását,mert az összes engedélyeknél nincs. Igy hogy engedélyezzem ? (Messengerhez kellene.)

Figyelt kérdés

#Filmtekercs,galériába
jan. 4. 15:05
1 2
 1/13 CzGobe válasza:
Ez engem is érdekelne, mert ha több képet küldenék el Galériából Messengeren, akkor azt kéri, hogy engedélyezzem a Messenger alkalmazás számára, hogy hozzáférjen a filmtekercshez. De az Androidos alkalmazásbeállításokon belül nincs Filmtekercs, a Fotók és videók-hoz persze engedélyezett a hozzáférés.
jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én a galériából már egy képet sem tudok küldeni,és nagyon bosszant. Csak messengerből kiindulva tudom berakni. Vajon ezt a filmtekercs módot nem lehet megváltoztatni? Mindenesetre folyamatossan gondolkodom mit tehetnék.
jan. 6. 10:01
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagy azt irod hogy nem is lehet abba a módba mert nincs? Kéri az engedélyt ahoz ami nincs,hát ez idegesitő. Egyébbként én is ere gondoltam,csak nem vagyok egy guru es ezért azt hittem ebbe a módba van. :)
jan. 6. 10:10
 4/13 A kérdező kommentje:
(Elözö folytatása)...Csak nem találom az engedélyt.
jan. 6. 10:13
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem sikerült megjavítani,egyszerűen az engedélyeknél rámentem a galéria,meg a camera engedélyeire,átállítottam meg vissza,mert úgye engedélyezve volt minden,legnagyobb

megdöbbenésemre útána sikerült képet küldenem. 👏👏👏

jan. 6. 19:14
 6/13 CzGobe válasza:
És tényleg! Engedély tiltása, utána újra engedélyezés és működik minden! Hogy ez nekem nem jutott eszembe! Köszi!
jan. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen,örülök hogy neked is jó lett! 👏👏👏
jan. 8. 09:30
 8/13 anonim válasza:
De jó hogy kíirtátok, most akartam megkérdezni ezt, nekem is jó lett így ahogy írtátok.köszi!!!!
jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mukodott ez a megoldas, koszonom
febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vásárhelyi Zoltán válasza:
Én is köszönöm
febr. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!