Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ország szintű (vagy minden...

Ország szintű (vagy minden külföldi) hívás letiltható androidos telefonon?

Figyelt kérdés

Naponta kapok (látszólag) olasz számról hívást. Egyszer nem figyeltem, és felvettem. Angol brekegés volt csak, amit nem értek.

Tiltottam a számot, de minden nap jön újabb.

Nem lehetne mindet tiltani, ami külföldi?


jan. 5. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Én bemennék a szolgáltatómhoz, és megkérdezném, hogy ők le tudják-e tiltani a külföldről jövő hívásokat. (Gondolom igen. De ezt csak gondolom, ebben nem vagyok bizonyos.) Ha igen, akkor kérném őket, hogy tegyék meg.
jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nevezem meg a szolgáltatót, de olyan zseniálisak, hogy pl. egy átírásnál (a velem közös háztartásban élt apám nevéről az enyémre az ő halála miatt) belőlem csináltak halott ügyfelet. És nem csak ez az egy idiótaságuk volt.
jan. 5. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele. A szolgáltatót nem érdekli hogy téged ki hív. A szolgáltató a kimenő hívásokat tudja befolyásolni, de aki téged hív, az más szolgáltatónál indítja a hívását, így arra nincs hatással.

Ha nagyon nem bírsz vele, kérj új számot. Igaz nincs ilgyen, és nem biztos hogy megoldja a problémád, de ez van.

Azt tudod a készüléked segítségével megoldani, hogy csak azoknak a hívását jelezze, aki benne van a telefonkönyvedben.

jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szám kezdetére is lehet tiltani, legalábbis a X. telómon, pl. +39, 0039.
jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csillag nem kell? Kipróbálom, köszi!
jan. 5. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!