Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális hogy ennyi idő alatt...

Normális hogy ennyi idő alatt lemerül a telefonom?

Figyelt kérdés

kaptam tegnap egy samsung (galaxy a33) telefont apumtól, aki előttem kb egy évig használta, de teljesen újan vette tavaly.

ma reggel fél 8tól használtam, akkor volt 85%on.

azt írja 5 óra 43 percet használtam, most van 16:52 és 18%ra lemerült.

ez normális? sosem volt eddig ilyen telefonom, így nem igazán vagyok tisztában vele😅 előre is köszönöm a válaszokat


jan. 5. 16:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Az a33-nak eléggé jól kéne bírni. Samsungnál már előfordult nálam olyan hogy nem volt jó az üzemidő és egy idő után megjavult. Ha csak tegnap óta használod akkor lehet hogy érdemes egy hétig használni aztán feltételezni hogy valami gond van vele.
jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha valóban használtad, tehát működő képernyővel cseszegettél valamit, akkor a 6 órás idő nem rossz. Az akkustatisztikában megtalálod a kijelző használati idejét.
jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Tehát 67%-ot merült majdnem 6 óra használat alatt. Mi ezen a meglepő?
jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a galaxy a33 5g kb 10% merült óránként használat közben. Annyira nem rosz.
jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Ezek szerint a sarsung nem sokat fejlődött 10 év alatt, őszinte részvétem!
jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem. Több mint 5 éves készülék, aminek már döglődik az aksija is jobban bírja mint a tiéd. Samsung A70-es.Nem egy mai darab és rengeteg használatba van.
jan. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ mikre használtad.

játék, net, filmezés?

ha a wifi, vagy a 4g bevolt végig kapcsolva, korrekt üzemidő, egy 1 éves telótól.

jan. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
főleg a tiktokot, és a messengert használtam, wifi és mobilnet is ment felváltva, meg nemtudom mennyit számít, de az nfc is bevolt egy jó ideig kapcsolva rajta, mert fizettem vele több helyen is
jan. 5. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
8 A mobilnet szívja le az aksidat.
jan. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Normális.
jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!