Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A53 5G mobilomo...

Samsung Galaxy A53 5G mobilomon hogyan tudom feloldani a képernyőzárat, ha elfelejtettem a jelszót? ADATVESZTÉS NÉLKÜL kellene feloldani!!! Google és Samsung accountom van. De a Samsungnál nem lett sajnos beállítva a hozzáférés.

Figyelt kérdés

jan. 9. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
drága felejtés lesz
jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha a jelszo nelkul siman ki lehetne utni, a vilagon semmi ertelme nem lenne a kepernyozarnak, szoval nem, nem tudod a pasikad / baratnod / ferjed / felesedeg telojat kioldani.



Egy napi szinten hasznalt jelszot amit ugye minden kioldasnal hasznalnod kell, azt nem lehet csak ugy elfelejteni, szoval ennek a sztorinak hianyzik egy jo nagy resze.

jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még 1 pont arra, hogy sehogy.
jan. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Biometriával oldottam fel a telefont eddig. Ritkán kérte a jelszót. Mivel hosszú volt, ezért pár napja megváltoztattam. És sajnos azzal a lendülettel el is felejtettem. Számomra fontos fényképek videók vannak rajta, amit valahog, vissza szeretnék szerezni (iker kislányaim születése, elhunyt édesanyámról az utolsó fényképek)

Szóval kerek a történet.

Segítséget kértem, nem támadást.

jan. 9. 10:44
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsági mentéseidből állítsd vissza a képeidet. Ha fontosak voltak, akkor biztos csináltál ilyet. Google fotók, vagy bármi.
jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Morzsi007 ***** válasza:
55%

“ Ritkán kérte a jelszót. Mivel hosszú volt, ezért pár napja megváltoztattam.”


Ez nekem bűzlik, de ne legyen igazam.

jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Add vissza a tulajnak...
jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Gondolkozz a jelszón ha szeretnéd feloldani. Azért van így mert ha ellopják a telefonod akkor az adataidhoz nem férnek hozzá.
jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oké. Visszaadom a tulajnak, vagyis magamnak. Köszi a segítséget.

Jelenleg 24 óránként próbálkozhatok 1 jelszóval.

Azért köszi annak aki segíteni próbált és nem trollkodni.

Szolgaltatónál voltam bent (számlával) de csak teljes adatvesztéssel tudnák feloldani.

Így marad a próbálkozás 24 óránként.

jan. 9. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!