Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom véglegesen,...

Hogyan tudom véglegesen, örökre kikapcsolni a google segédet/assistant? Soha többé nem akarom látni, hogy megjelenik a telefonomon!

Figyelt kérdés

Kérlek titeket, de tényleg nagyon szépen kérlek!

Egyszerűen hülyét kapok ettől a francos google assistanttól!

Hiába írtam be keresőbe, hogy hogyan tudnék megszabadulni tőle, egyszerűen NEM TUDOM LETILTANI!

Azt találtam, hogy a Google alkalmazáson belül találok majd egy kis gombot amivel majd ki tudom kapcsolni.

Hát nem! Nem találtam!! Nekem nincs ott!

Belemegyek a beállításokba, meglátom a Google segéd fület (seholse egy gomb amivel le tudnám kapcsolni), belemegyek és akkor ott van egy baromi hosszú sor/lehetőség, de egyiknél sem tudom kikapcsolni!

Amint ráteszem a fülest beugrik az a szar és másodpercenként csilingel, hogy felismerte a hangomat, meg hogy mit mondtam!

Az agyf... kerülget!


Hogy lehet ezt kikapcsolni??

Legyen szíves valaki írja már le nekem lépésről lépésre!

Vagy ha lenne valaki olyan szíves, szimulálja le a saját telóján, hogy Ő hogyan tudja kikapcsolni magának!

Kérem!


Nagyon szépen köszönöm!



jan. 11. 02:48
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
magyarorszågon nem müködik a google asszisztens telefonokon nem is lehet magyar nyelvet beállitani . milyen telefon ez .
jan. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Bixby megy inkább nálad? Mert a google aszisztens csak a "Hey Google !" parancsra kérdezi, hogy mit szeretnél?

#1 Működik itt is, igaz nem tud magyarul, nekem is be van kapcsolva.

jan. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy iPhone-t, azon nincs Google Assistant. :D
jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyrészt leírhattad volna milyen telefon ez, és milyen android van rajta?

Másrészt mindegyiknél megnyitható az alkalmazások listája. Itt vannak amiket csak letörölni lehet, amit pedig nem lehet letörölni - azt le lehet tiltani. Na neked is egyszerűen le kell tiltani, és a probléma megoldva.

jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!