Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb.70 000 forintért milyen...

Kb.70 000 forintért milyen okostelefont vennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a HTC-modellek, de nem tudom, abból az olcsóbbak mennyire vannak "lebutítva". Tapasztalatok, vélemények?
2010. okt. 23. 08:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy lány vagyok, ezért nekem fontos, hogy a mobil viszonylag kisebb, kézbe simuló legyen.
2010. okt. 23. 08:55
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ennyiért ez: [link]

Igaz a felbontása kisebb mint a megszokott de egyébként jól össze van rakva. Nyilván nem csúcskategóriás teljesítményű telefon, de azt 100 felett keresd.

Igazából attól is függ a lehetséges választás, hogy milyen szempontok alapján döntesz. Mit akarsz, mennyire legyen okos? :)

2010. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kb. két órás kutatómunkám után nekem is pont a Wildfire tetszett leginkább, úgyhogy most nagyon erősen húzok afelé.. :) Volt esetleg valakinek valami tapasztalata vele?
2010. okt. 23. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Sony Ericsson X10 mini vagy minipro
2010. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én ajánlatom:


Nokia X6 16GB

Samsung i8000 Omnia II 2GB

2010. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

htc wildfire ;)

a legjobb telefon olyanom van :)

2010. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a WILDFIRE sehol se ér 70 ezret. lássuk csak, gagyi kijelző, lassú processzor,eléggé elavult már


egyébként a telefonról találsz tesztet a mobilarena.hu-n..


70 ér én nem venném meg azt a telefont. annyiért pénzkidobás.

ugyan ez igaz a nokia X6-ra is mert dettó ugyanaz mint az 5800 csak 5mpxel es kamerával és kb egy 20 assal drágább is.


idézek a mobilarénáról


Itt a processzor és a kijelző terén eléggé félrenyúltak a tervezők. Az a baj, hogy ez a két rész eléggé meghatározza egy készülék működését és az általa nyújtott felhasználói élményt is. A Wildfire persze ettől még nem való kukába, hiszen az Android rendszer, a Sense felület, a jó hardveres felszereltség, na meg a remek akku elég jól nyomja a mérleg egyik oldalát. A döntő, mint sok más esetben, itt is az ár. És jelenleg a Wildfire nem éri meg az árát. Kártyafüggetlenül 90 ezer forint környékén kapható, ami sok. Ennyiért vagy kicsivel kevesebbért kaphatunk mondjuk egy Samsung Wave-et, ami ugyan nem Android, de kijelzőben és processzorban (is) jócskán a Wildfire szintje felett van. Ha az ára lecsökken, és meg tudunk barátkozni a gyenge kijelzővel (engem ez jobban zavart, mint a processzor), akkor érdemes számolni vele.


50 ezer forint körül már reaálisabb ára lenne.


50-55 ér már vehetsz samsung galaxy spicát. jó kijelző, gyors processzor.. stb fehérbe egész nőies is :)

2010. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Most érdeklődtem a Telenornál, a Wildfire-t ideadják 50ezerért. Úgy már megéri, nem?


(A kérdésben azért írtam 70-et, mert az a max, amit kiadnék rá.)

2010. okt. 31. 14:43
 9/9 anonim ***** válasza:

ha neked megéri akkor vedd meg. én nem szenvednék vele a lassú proci miatt.. meg a kijelző se vmi nagyszám.. jó oké kinézetre jó a telefon meg minden.. de úgyis megfogod bánni.


valszeg úgyis megveszed hiába mondom neked :) de amikor 2 hónap után azt mondod h gagyi akkor emlékezz erre h mondtam :)

2010. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!