Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Samsung Galaxy Note 10+...

A Samsung Galaxy Note 10+ miért nem kapta meg az Android 13-at, ha a Note 10 Lite megkapta?

Figyelt kérdés
Abban csak 6gb ram van, míg az enyémben 12Gb+6Gb virtuális, 256Gb tárhelyel. Miért a gyengébb kapott újabb Androidot?
jan. 14. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert később jelent meg, így tovább kap frissítést. Akkoriban még amúgy sem ígértek 4-5 évnyi frissítést mint most.
jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

mi a bajod azal hogy csak android 12 van rajta ? kap hozzå még biztonsågi frisitéseket ? jó mėg az a telefon arra amire te hasznålod gyors ? az applikåcioid még müködnek rajta ? ha minden válaszra igen akkor felesleges panaszkodni .


nekem van egy tabletem ami mėg müködik pedig csak Android 8.1 futatatt

jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2023 augusztusban kapott utoljára bármilyen frissítést.

Tény, hogy még mindig villámgyors, de az Android 12-ben vannak bugok.

Pl. van olyan, hogyha gyorsan megnyomom 2x a zseblámpát, akkor bebugol, azt mutatja be van kapcsolva közben meg nem, és csak restart oldja meg.

Félrefordításból is találtam kettőt.

Pl ha gépre kötöm, kiírja, hogy elérhető egy frissítés a frissítéshez a(z) Galaxy Store-ban.

jan. 14. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar, vehetsz egy újat. Az minimum 4 főverziót fog kapni. Sőt, azt mondják hogy az S24 akár 7 év frissítést is kaphat (bár ez nem hivatalos).
jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Mert a Note 10 Lite egy évvel később jött ki.


Amúgy ha értesz valamennyit az egyedi oprendszerekhez, az Android 14-et is rá lehet varázsolni

jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

miért kötöd gépre ? és mi az a félre forditás ,google forditoja roszul fordit valamit ?

mennyire gyakran fagy be zseblámpa miatt ?

amugy neked kell tudni hogy ezek számodra mennyire boszanto idegesitő hibåk.

fiamnak telefonján szintén android 12 fut igaz stock android Motorola g60s telefonon ő nem panaszkodik rá.

Nekem az elözö telefonom egy nokia x10 volt hiåba kapta meg az android 13 stock android attol mėg 2 boszanto tulajdonsága lett ami miatt cserėltem egyik a hotspot egyszer csak nem müködött nem lehetett bekapcsolni,illetve volt nem egyszer hogy hivott személy beszėdėt nem ėrtetem .

jan. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Note 10 lite később jelent meg mint a Note 10 plus. Ezért frissült a lite, míg a plus nem.


Ha a bugok zavarnak akkor egy olyan 100-120 ért eladod a Note 10 plust, és beruházol egy új telefonra. Büdzsétől függően újat, vagy használtat, de frisebbet.

jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6:

Nem szokott befagyni, de ha azt megcsinálom amit írtam, akkor biztosan beakad. A félrefordítás pedig rendszerben van benne. már találkoztam néhánnyal. Van ilyen is: Kapcsolja be a sötét, ha sötét módra váltva kímélni szeretné a szemét.

Samsung Dexet szoktam használni gépen, ezért kötöm rá.

jan. 15. 11:28
 9/12 A kérdező kommentje:
De így, hogy a note 10 lite később jött ki, már minden világos.
jan. 15. 11:28
 10/12 anonim ***** válasza:
igy már értem ,te tudod melyik hiba boszant annyira hogy emiatt lecserélnéd egy ujab telefonra.
jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!