Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másokat is hívogatnak mostanáb...

Másokat is hívogatnak mostanában Magántelefonszámról?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 hétben legalább 3x próbáltak hívni valami Magántelefonszámról ami általában ki se cseng mert le van tiltva beállitásoknál. Sok telemarketinges/call centeres hívás kaptam már az elmúlt években, de azok nagyrészt Budapesti számról hívtak, és nem rejtettről. Ti felszoktatok venni rejtett számokat, vagy csak simán ignoráljátok?

jan. 16. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Engem nem.


De felveszem, ha ilyenről hívnak.

jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magántelefonszámként jelenik meg a vezetékes is, ha le van tiltva a számkijelzés, pl mamám is úgy hív.
jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Engem is hívogatnak november óta, főleg pesti számokról.

Az elején még felvettem, mert kíváncsi voltam, az összes ilyen biztosítós, vitamin ajánlós volt. Tiltottam őket, de van olyan nap, amikor 4 hívás is jön tőlük.

jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Akinek telefonja van, megvan az a veszélye, hogy felhívják.

Én beleszólok hogy 'halló tessék', és aki hív, általában elmondja hogy mit akar. Ezen a ponton el tudom dönteni, hogy akarok-e vele társalogni, vagy sem.

Tegnap reggel is volt egy rejtett számos hívásom, és amikor a hívó elmondta, hogy a beadott nav igazolás igénylésem hibás, és amiatt keres, annak nagyon örültem.

Annak viszont nem, hogy egyszer hetekig nem volt valamiért hívóazonosító küldésem, és senki nem vette fel nekem a telefont ha a sajátomról hívtam. Jobb esetben üzenetet kaptam, hogy miért nem hívtam, mikor meg volt beszélve, stb. Nem részletezem.

Sokan szemében a szám nélküli hívás a gonosz műve. Saját meglátásom szerint ez a fajta reakció jobbára az aluliskolázottság mellékterméke.

jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mindig felveszem a telefont ha tudom, akkor is ha rejtett számról hívnak. Maximum leteszem utána.
jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!