Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Oled kijelzős telefonra lehet...

Oled kijelzős telefonra lehet tenni olyan fóliát, amire ha más ránéz (hátulról) nem látja a kijelzőt?

Figyelt kérdés

Suliban, buszon nem szeretem, ha olvassák az üzeneteimet. Láttam olyan videókat, hogy vannak olyan fóliák, ami elsötétíti a kijelzőt és igazából én látom. Oled kijelzős telóra is van ilyen vagy akkor én sem látnék semmit?


Ezt a mostani fóliára (sima alap) kell rátenni, vagy azt teljesen levenni és a sötét menne a helyére?

(Csak azért, ha megbánnám, akkor újra kellene beszereznem sima fóliát?)


jan. 17. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

"Oled kijelzős telefonra lehet tenni olyan fóliát, amire ha más ránéz (hátulról) nem látja a kijelzőt?"


Lehet, de minek? 1-2 elmebetegen kívül senkit nem érdekelnek az üzeneteid, cserébe magaddal tolsz ki, mert csak egy kis szögből látnád jól a kijelzőt.


"Ezt a mostani fóliára (sima alap) kell rátenni, vagy azt teljesen levenni és a sötét menne a helyére?"


Ez egy különálló fólia, nem lehet a telefonon másik. Kettőt nem ajánlott egyszerre használni, mert gondokat okozhat az érintés érzékelésével.


"Csak azért, ha megbánnám, akkor újra kellene beszereznem sima fóliát?"


Igen, akkor fóliáztathatod újra.

jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

"mert csak egy kis szögből látnád jól a kijelzőt." Miért kis szögből?


"Kettőt nem ajánlott egyszerre használni, mert gondokat okozhat az érintés érzékelésével." köszi szépen

jan. 17. 18:18
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ezek csak jobb és bal oldalról VAGY alulról és felülről védenek a betekintés ellen. Kétféle van tehát: oldalsó irányban és a másik függőleges irányban korlátozza a betekintést.

Ha mögüled nézi valaki a kijelzőt, abból az irányból ahonnan te is, úgy ő is látni fogja.

Emellett durván rontja a képminőséget.

jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor marad a takarás, hogy ne kíváncsiskodjanak
jan. 17. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen a kijelzője
jan. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
komlyan az érdekel hogy ki nėzi hátulrol ? senki nem szokta másikét figyelni de ha ilyen van keres olyan helyet ahol senki nem ül. máris broble megoldva.
jan. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerinted pont olyanok a buszok, hogy én keresem a helyet?

Pont egymás szájában inkább állnak az emberek nem hogy én még keresgessem a helyet, örülök ha felférek.


Egyébként igen, a csoport társaimat baromira érdekli h én kivel és mit beszélek... mindig lesik

jan. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!