Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 10hez használható...

Xiaomi redmi 10hez használható a huawei gt okosóra?

Figyelt kérdés

Xiaomi redmi 10hez használható a huawei gt okosóra?

Készülök venni használtan egy ilyen huawei gt okosórát és az eladó azt mondja hogy appgalleryből tudom letölteni de appgallery nincs a redmi 10en ... akkor most mi tévő legyek ?


jan. 18. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem müködik sajnos. Xiaomi meg a Huawei nem kompatibilis. Ismerőstöl tudom, vissza kellett vinniük a boltba egy huawei órát mert nem müködött a xiaomi 12 proval, boltban sem tudták megcsinálni neki.
jan. 24. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

#1

Az ismerősödé nem működött! Nem ugyanaz a telefon, csak a gyártó és nem ismert típusú Huawei óra.

Nem mondom hogy nem fordulhatnak elő problémák, de például az én Huawei Watch GT2 órám gond nélkül működik Xiamomi telefonokkal is.

Appgalery nincs a Redmin, fogod böngészővel letöltöd az apk fájlt a telefonra és feltelepíted.

Én ugyanígy tettem, én most Samu telefonnal használom.

jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!