Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet belőle baj, ha jogosulat...

Lehet belőle baj, ha jogosulatlanul veszek igénybe egy mobilflottát?

Figyelt kérdés

Teszem azt, mondjuk Csillámpóni Tenyésztők Flottája a Yettelnél. Én regisztrálok, nem kérdezi senki, hogy csillámpónit tenyésztek-e, pedig valójában nem. Lehet ebből probléma?

Vagy ez nem jogi dolog, inkább csak egy rugalmas "csoport"?

Köszönöm!


jan. 18. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megadják az engedélyt akkor nem.
jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak olyan céges flotában ami már nem járna nekik mert nem ott dolgoznak már stb... Eléggé gyakori dolog ez
jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
jan. 18. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Cége, flottája válogatja. A trógerebbje olyan mint amit 2-es írt. Mondjuk az ilyen cégeket nem értem.... milyen emberek dolgoznak ott ha egy ilyen egyszerű dolgot sem tudnak elintézni? Aki nem dolgozik ott, annak nincs flotta, pont.

A normálisabbja azért rendesen lepapírozza és engedély kell a belépéshez. Nálunk a cégnél ha valaki felmond, akkor a kilépéssel egyidejüleg intézzük a szolgáltató felé is hogy dobják ki a flottából. Átrakják valamilyen csomagba, ahonnan válthat amibe akar. Szerintem el is ásna a főnököm a telephely mögötti erdőben ha nem csinálnánk meg ezt.


A szolgáltatónál kérni fognak valami igazolást, vagy engedélyt, hogy miért akarsz te abba a bizonyos flottába belépni és ki engedélyezte azt. Ezek nem facebook csoportok, hogy csak kattintasz és már bent is vagy. :D

jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak publikus flották is, amikbe kb bárki beléphet. Például KÜF. Arra figyelj, hogy a telefonszám a neveden maradjon így ha bedől a flotta, akkor sem bukod a számodat.
jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!