Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mostmár csak 5 G telefonok...

Mostmár csak 5 G telefonok kaphatóak? 150ezer alatt xiaomi vagy Samsung telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Es hol? Telefonálas, fotózás a cél. Öreg vagyok mar egyébként 🤣
jan. 19. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nyáron vettem nyomógombost ami 2G-s. Csak telefonálni és smsezni lehet rajta, semmi mást. Arra nem is kell 5G.
jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 grafno ***** válasza:
100%
Vannak meg csak 4g telefonok is de az 5g lefedetettseg is csak az ország 1-2% volt elérhető. Samsung a54 az egyik legjobb vetel. A 4g es 5g között semmi különbséget nem fogsz észrevenni hasznalat közben, ott csak a letöltes sebessége nagyobb azaz a letöltesz vmit es van 5g akkor gyorsabban letölt de a 4g nalam ua tudja mint az 5g atlag felhasznalasra azaz, fölösleges 5g telo pl a nem torrentezel telefonról.
jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nezegetem most. Samsung a14 128 gb milyen lehet? Tényleg nem értek hozzá.
jan. 19. 18:03
 4/5 A kérdező kommentje:
jan. 19. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

150ezerért Pixel 6a-t vagy 7a-t érdemes venni.


"Samsung a14 128 gb milyen lehet?"

Szar.

jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!