Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért gondolják még mindig az...

Miért gondolják még mindig az emberek, hogy az 5G képes eszközök károsak?

Figyelt kérdés

Mármint régen nagyobb volt az 5G hype egy bizonyos réteg körében, mára ez szerencsére lecsengett... de nem teljesen mert pl. valamelyik nap az egyik családtagom aggodalmát fejezte ki az új előfizetésemmel kapcsolatban, amivel már tudok 5G-t használni. Nem hittek nekem, hogy nincs azzal semmi gond.

Hol terjednek még ilyenek 2024-ben?



jan. 22. 20:57
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%

Nem képesek arra ráébredni hogy a napsütés több energiát hordoz magában mint az 5G sávok :D

Biztos hiányoztak fizikaóráról xD

jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos már sokszor volt rá példa, hogy nagy cégek vagy hatóságok elhallgattak dolgokat vagy hazudtak. Így valamilyen szinten megértem, hogy sokan bizalmatlanok.

Pl. Csernobil, ólmozott benzin hogy csak a legdurvábbakat említsük.

jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
79%
Emberek nem gondolják, csak az orkok.
jan. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
91%

3


schrekk mit gondol

jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
93%
Most ez a trend a konteósoknál.
jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:

Figyelj, itt vagyunk 2024-ben és ehhez hasonlókban hisznek az emberek(számomra felfoghatattlan, hogy miért)

vannak oltás tagadók, covid oltásokkal 5G csipet ültettek emberekbe ezért jobban tudják fogni az 5G-t vagy mit tudom én.

Lapos Föld hívők. Azok akik a Holdra szállást tagadják. Még egy halom dolog.


Szerinted ha ilyen dolgokban is hisznek, bevonzzák az embereket. Egyáltalán nem lepődök már meg semmin.


Érdekes arról kevésbé beszélnek szerintem emberek,hogy mennyi jut el emberekhez, hogy mennyi müanyagot ihatunk, ehetünk akár vízzel, kajával pl.


[link]

jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Buták
jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

3

A családom mondjuk embernek tekintem, de meglepődnél, hogy amúgy diplomás emberek is gondolják ezt. Az orvos aki ellát is hiheti, hogy az 5G rákot okoz, vagy az ügyvéded (mind a kettőből beszéltem már ilyennel) és gondolom őket sem az orkok közé sorolnád.

jan. 22. 22:16
 9/50 anonim ***** válasza:

Ha így nézzük akkor bármit is esszel iszol, egyszerűen a "csoda jó" Budapesti levegőt beszívod az is hozzájárulhat, hogy rákos legyen valaki. Persze lehet aktívan tenni érte cigizéssel.

Lehetséges, hogy egyszerűen egyiket sem csinálod és nem vagy érintett hanem csak genetikából fakadóan hajlamosság miatt lesz az valaki.


Egyszer tudományban kihozták az egyik dologhoz kapcsolódóan, hogy az sokkal egészségesebb. Aztán 5-10-15 év után meg egy másik kutatás más eredményre jutott, hogy mégsem az az egészséges amit eddig gondoltak.


Változnak a dolgok. Néha nehéz lehet követni a dolgokat.

jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

Mindig ez jut az eszembe az ilyen témákról(tessék családtagodnak mutasd ezt meg :D ):

[link]

jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!