Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire való az sd kártya?

Mire való az sd kártya?

Figyelt kérdés

jan. 24. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Az SD kártya adatok tárolására való. Lényegében olyan mint egy PenDrive, csak jóval kissebb. Régen, a kétezres években leginkább telefonokban használták, mert kevés volt a készülékek beépített tárhelye. Ma már ilyen gond nincs, ezért telefonokhoz fölöslegessé vállt, ezért is van az már szinte az összes mobilnál lassan, hogy nem is ad a gyártó módot arra, hogy hivatalosan behelyezzük a telefonba (lehet trükközni OTG-n keresztül USB-s SD kártya olvasókkal, de ott egye meg a fene, mivel kényelmetlen úgy a használata, plusz sok esetben a telefon tárhelye jóval gyorsabb, mint a legdrágább SD kártyáé valaha). Ma már leginkább kamerákhoz használják, különböző kütyükhöz, amiknek tárhelyre van szükségük, és a beépített nem elég.
jan. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ 1 es nekem 64 gigabájtos telefonom van és már csak 58 maradt.:(Tehát ha beleteszek 1 sd kártyát akkor több hely lesz rajta?

Hány gigás egy sd kártya?

Mennyibe kerül kb?

jan. 24. 19:22
 3/10 anonim ***** válasza:

Micro SD kártyát tudnak fogadni.

Van 16-32-64-128 GB-os. Gyártótól függően 5000-12000 vagy több.

jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát ha beleteszek 1 sd kártyát akkor több hely lesz rajta?"

Nyilván nem. Át kell raknod a képeket, videókat, doksikat a kártyára.

jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Uhh dejó
jan. 24. 19:30
 6/10 A kérdező kommentje:
Na mind 1 Köszönöm a válaszokat!
jan. 24. 19:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért ha Android, akkor nem olyan macerás.

MyPhoneExplorer programmal bármit csinálhatsz.

Úgyis PC-re rteszem tölteni, látom a készülék teljes belsejét, az összes SMS-t, telefonhívásokat, az összes tárhelyet, a futó alkalmazásokat.

Bármit 2 mozdulattal áttöltök a PC-re, SMS-re PC írom és küldöm el a választ és még tükrözhetem, távvezérelhetem a PC ernyőre.

Közben látom a töltöttséget, IMEI számot (sokra nem megyek vele, de ott van, képeket megnézhetem.

Én így használom..

Ha leesik és elérhetetlen ami ott van tárolva, kiveszem az SD kártyát és minden fotom, meg amit odaraktam megvan, nem kell a felhő után szaladgálni.

Persze van előnye annak is, de én így teszek 15 éve.

jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

“Hány gigás egy sd kártya?

Mennyibe kerül kb?”


Csak guglizd be, és például közvetlenül legelől az Árukereső alapvető oldal a netes vásárlásban! Több webshop ajánlatát gyűjti össze, termékismertető, oldalt részletes szűrővel!

jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

64gb hátértårbol mår csak 58 maradt akkor mėg van böven hely .

és máskor javoslom keresd meg google keresöjėt és csak annyit kell be írni sd kártya és ki dob minden infot rola ės boltokat is ahol vehetsz ,

jan. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy támogatja a telefonod? Milyen típus?
jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!