Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Chrome háttérben oldalak...

Chrome háttérben oldalak miért frissülnek automatikusan?

Figyelt kérdés

Amennyiben átlépek egy másik lapra, a többi automatikusan frissül mire visszalépek. Ha esetleg egy hosszabb cikkről lépek át egy új lapra valamilyen infónak utána nézni, mire visszalépek a cikkre, vissza is ugrott az elejére. Ha most innen átlépnék egy másikra, visszalépve ide újra kellene írnom az egészet, mert frissül és töröl mindent, amit eddig írtam.


Mit és hol kell kikapcsolnom,van ötlete valakinek?


jan. 24. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon egyszeru. mivel a chrome egy memoriazabalo program, es a hasznaloi millio tabot nyitnak benne, hamar osszeomlana, ha a nem hasznalt ablakokat nem fagyasztana be. amikor visszalepsz akkor ujra betolti, hogy az aktualis allapotat lasd az oldalnak.
jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószinleg kevés a memória, ezért zárja be őket.

Én is jártam már úgy, hgoy hosszabb válaszomat buktam el egy frissülés miatt. Azt csinálom, hogy kijelölöm a már leírt válasz és nyomok egy crtl+c-t.

jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Próbáld ki a Firefoxot ;)
jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
nekem nem csinálja,írok itt valamit aztán egy másik lapot megnyitok másik infot keresek és ez a lap meg amit írtam itt marad .
jan. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Mert valószínűleg olyan géped van, amin a böngésző is csoda, hogy el fut. Minimum 8GB kell már. Nekem annyival nincs ilyen gond a régi laptopomon. Az "új"-on és a gépemben is 32GB van.
jan. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
egy 8 éves tablet,2 éves chrombook ,1 ėves tablett ja ės 1 hónapos mobilom van egyik sem csinálja .
jan. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%

az 1 hónapos mobilban 12GB ram van még sem csinálja .

ne személyeskedj.

jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Telefonról van szó amúgy.
jan. 25. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!