Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is rossz az iPhone 15...

Másnak is rossz az iPhone 15 akkumulátora?

Figyelt kérdés

Egy hete vásároltam egy iPhone 15 készüléket, első sorban azért mert már a régi telefonom nagyon gyorsan merült. Sajnos azt tapasztaltam, hogy ez az új pont olyan gyorsan merül mint a régi XR. Ez készülék hiba lehet vagy mindegyik ilyen? Érdemes vissza vinni?

(Ui: megköszönném, ha azok írnának, akiknek tényleges tapasztalata van, az Apple ellenes tábor helyett 🙏)



jan. 28. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből szerinted hogyan tudnánk megmondani hogy jó-e az akksi? Látni kellene az adataidat. A Beállítások -› Akkumulátor oldalon nézd meg a grafikonokat, az appokt akkuhasználatát, a képernyőidőt. Csinált légyszíves képernyőképet és oszd meg velünk a 24 órás és a 10 napos akkuhasználatról!

Ide feltöltheted:

[link]

jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem azért tűnik annak mert egésznap azt nyomkodod

érdekes én egy nap egyszer töltöm a telóm

jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Morzsi007 ***** válasza:
Én másfél naponta töltöm, hétvègén 2,5 napot kibír. Lehet többet nyomkodod, mint előtte, új telefon, stb…
jan. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 napot is bír.. nálad valami gond van
jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nincs grafikon, nincs jó válasz!
jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek az adatai. A hot spot is napi maximum 2-3 órát ment.

jan. 29. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaaa így már értem. A hotspot zabálja az akksit!
jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!