Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem unjátok még az iPhone...

Nem unjátok még az iPhone gyári csengőhangját?

Figyelt kérdés
Ha bárhol meghallom, borsódzik tőle a hátam...
jan. 28. 22:21
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%

Én megváltoztattam márjó ideje, olyan dallal cseng, amit szeretek. :)

Átállítható az alapértelmezett csengőhang bármi másra, alaphangok közül is jópárat kínál.

Mintha azt hallottam volna, hogy IOS17 óta a gyári, alapértelmezett csengőhangot is lecserélték, de ez nem biztos.

jan. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Az ordító mulatós jobb? 😄
jan. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
iPhone csengőhang a legjobb
jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Elég sok gyári csengőhang közül lehet választani és - bár körülményesebben, mint Androidon, de - lehet saját csengőhangot is rátenni. Csak szerintem sokan lusták megváltoztatni, mert a legtöbb ember nem szeret egyedi lenni, hanem beáll a sorba, másrészt az iPhone eleve kevesebb testre szabási lehetőséget kínál és sok embernek igénye sincs rá, hogy testre szabja a telefont.
jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
A sajátom azóta le van némítva hogy először fogtam a kezembe, mások csengőhangját meg nem hallgatom.
jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Az összes ismert gyártó default csengőhangjától borsódzik kicsit a bőröm, de azért nem kezdek el ezen problémázni.

A legtöbb korombelinek (20-30-as korosztály) alapból mindig le van némítva a telefonja.

jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%
Mirefel ez a lenémítás-mánia?
jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
83%

"Mirefel ez a lenémítás-mánia?"


Szerintem ennek két dolog van a hátterében:

1. Ez a generáció már úgy nőtt fel, hogy a közoktatásban (legalább pár évig) volt már mobiltelefonja, ahol ugye főbenjáró halálós bűn volt, ha megszólalt a telefon óra alatt, szóval mindenki állandóan némítva tartotta. Később pedig ez a szokás megmaradt.

2. Sokan nem szeretik a telefonhívással járó "azonnal válaszolni kell" kényszert. Úgyhogy ezt elegánsan megoldják azzal, hogy némítják a telefont, sokszor úgy, hogy még a rezgést is kikapcsolják. Majd észreveszik később, ha hívták őket és max visszahívják az illetőt.

jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
79%

#17

Utálom a pittyegő csörömpölő kacatokat. :D

Munkaidőben eleve zavaró lenne mindenki számára, tömegközlekedésen nem telefonálok.

Ha épp alkalmas akkor úgyis a közelemben a telefon és észreveszem ha keresnek, ha meg nem tudom felvenni akkor amúgy is tökmindegy, majd visszahívom.

(Plusz ugye akiknek van okosórája az is jelez, fölösleges a zenebona)

jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Oké, én már túl voltam a középsulin, mire divatba jöttek a mobilok, 18 évesen kaptam először telefont, de az egyetemen nem hordtam némítva (mondjuk nem is hívtak állandóan). Érdekes mód, anyám szokta így, hogy sosem veszi fel, hanem majd 20 perc múlva hív vissza, mikor már rég nem aktuális, amit akartam.
jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!