Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google play frissítés probléma?

Google play frissítés probléma?

Figyelt kérdés
Jelezte a Google play, hogy van egy elérhető frissítés, de nem akarja letölteni, mert azt írja, hogy várakozás a wifire, de wifi kapcsolat van és korlátlan mobilnet és még azt is írja, hogy ha most kezdem el a letöltés a szolgáltató díjat számolhat fel, ilyen esetben mit lehetne tenni, hogy le tudjam tölteni, más alkalmazásnál semmi hasonló problémával nem találkoztam, ami netet használ

jan. 29. 11:15
 1/1 Elektromann válasza:

Azt, hogy a szolgáltató díjat számolhat fel érte, azért írhatja ki, mert nem tudja a telefon, hogy korlátlan mobilneted van, és úgy látja, hogy mobilneten keresztül fogod letölteni.


Szerintem valami szoftveres hiba lépett fel, ami miatt nem látja, hogy wifire vagy kapcsolva, vagy a wifis router nem csatlakozik rendesen a netre. Nekem is volt már olyan, hogy a telefon azt jelezte, van wifi kapcsolat, de internet mégsem volt.


Ha nem javul a helyzet, esetleg próbáld meg újraindítani a telefont.

febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!